آکادمی هلاکویی
1400/09/04
07:00
پلتفرم سلسیوس سری سرمایه گذاری را به ۷۵۰ میلیون دلار افزایش می دهد

پلتفرم وام‌دهنده کریپتو، Celsius Network، سری B سرمایه…

پلتفرم وام‌دهنده کریپتو، Celsius Network، سری B سرمایه گذاری به مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار را از اکتبر(مهر) به ۷۵۰ میلیون دلار افزایش داده است، زیرا اشتراک ها افزایش یافتند.


ارزش این شرکت پس از افزایش سرمایه اکنون به ۳.۵ میلیارد دلار رسیده است و الکس ماشینسکی(Alex Mashinsky)، مدیر عامل شرکت به کوین تلگراف گفت که انتظار دارد این رقم در سال آینده “دو یا سه برابر” شود که ارزش آن بین ۷ تا ۱۰.۵ میلیارد دلار خواهد بود.


این شرکت قبلا سری را در ۱۲ اکتبر(۲۰ مهر) در بحبوحه یک دوره نظارت شدید که بر روی شرکت‌های وام‌دهنده کریپتو از سوی تنظیم‌کننده‌های محلی انجام شده بود، بسته بود.


سلسیوس در اطلاعیه‌ای که در ۲۵ نوامبر(۴ آذر) با کوین‌تلگراف به اشتراک گذاشته شد، اشاره کرد که سرمایه‌های جدید به سمت گسترش به بازارهای جدید و عرضه‌های محصولات، همراه با ایجاد تامین مالی متمرکز (CeFi) به پروژه اتصال تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) «CelsiusX» اختصاص خواهد یافت.


سلسیوس همچنین بودجه ای را برای بهبود «استفاده از پلتفرم خود» و تعهد خود به استخراج پایدار بیت کوین (BTC) اختصاص خواهد داد.


ماشینسکی در مورد سری سرمایه گذاری ۷۵۰ میلیون دلاری با کوین تلگراف گفت که این واقعیت که اشتراک بیش از حد این سری انجام شده است، “نشان دهنده بسیار خوبی” از قدرت برند سلسیوس است که به گفته او بر روی کاربر متمرکز است.


سلسیسوس در اوایل این هفته برنامه‌های خود را برای سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری دیگر برای گسترش عملیات استخراج بیت‌کوین خود در آمریکای شمالی ترسیم کرد و مجموع هزینه‌های خود در این بخش را به ۵۰۰ میلیون دلار رساند.


ماشینسکی برآورد صعودی خود از ارزش سلسیوس در سال ۲۰۲۲(۱۴۰۰) را به توانایی شرکت برای ارائه خدمات درهر بخش از ارزهای دیجیتال نسبت داد.


در مورد سری سرمایه گذاری جمعی ۲۰ میلیون دلاری شرکت از آگوست ۲۰۲۰(مرداد ۱۳۹۹)، که در آن بیش از ۱۰۰۰ سرمایه گذار از جامعه سلسیوس از شرکت حمایت کردند، سوال شد. ماشینسکی گفت که ارزش این شرکت در آن زمان حدود ۱۵۰ میلیون دلار بود و در حالی که سرمایه گذاران در حال حاضر قادر به فروش دارایی های خود نیستند، و برای آنها سرمایه گذاری خوبی بوده است.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.


منبع: cointelegraph


انتهای خبر

0
0