رمزارز نیوز
1401/11/02
19:00
هدف ۵۰ هزار دلاری تحلیلگران برای بیت کوین، طبق الگوی کنج نزولی!

کوین سونسون (Kevin Svenson)، یک استراتژیست ارز دیجیتال گفت که یک تغییر عمده در روند بیت کوین (BTC) ممکن است در… مطالعه مطلب ...

کوین سونسون (Kevin Svenson)، یک استراتژیست ارز دیجیتال گفت که یک تغییر عمده در روند بیت کوین (BTC) ممکن است در حال انجام باشد. او در یک ویدیوی جدید، به ۱۲۰ هزار دنبال‌کننده توییتر خود گفت که یک تغییر کلان صعودی برای بیت کوین اتفاق می‌افتد.


او می‌گوید:


ما اکنون در حال شکستن بزرگترین روند سقوط در تاریخ بیت کوین هستیم که از سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲ اتفاق افتاد و اکنون ما در حال بیرون آمدن از آن هستیم. البته هنوز منتظر بسته شدن کندل‌های روزانه و هفتگی بالاتر از این خط روند هستیم، اما این می‌تواند یک تغییر پارادایم بزرگ برای قیمت بیت کوین باشد. جالب‌ترین بخش در این مورد، این است که اگر اندازه گام سقوط را برای هدف در نظر بگیرید و آن را به منطقه بریک آوت بیاورید، هدف قیمتی از ۵۰۰۰۰ دلار فراتر می‌رود.


الگوی کنج نزولی به طور سنتی یک شکل صعودی است که نشان می‌دهد روند معکوس خواهد شد؛ زیرا یک دارایی پس از بریک آوت تایید شده، سقف بالاتری (higher high) را در روند نزولی ثبت می‌کند.


سونسون در ویدیوی جدیدش در یوتیوب تاکید می‌کند که افزایش قیمت بیت کوین تا ۵۰,۰۰۰ دلار قابل دسترس است. اما احتمالا زمان زیادی طول خواهد کشید تا بیت کوین به آنجا برسد و گفتن قیمت‌هایی مانند ۵۰,۰۰۰ دلار برای اکثر مردم کاملا پوچ به نظر میرسد. و این معمولا همان کاری است که بیت کوین انجام داده، یعنی کاری را که شما فکر نمی‌کنید، انجام می‌دهد.


در زمان نگارش این خبر، بیت کوین در محدوده قیمتی ۲۲,۹۰۰ دلار معامله می‌شود که بسیار بالاتر از خط مقاومتی مورب است.


هدف 50 هزار دلاری تحلیلگران برای بیت کوین، طبق الگوی کنج نزولی!
انتهای خبر

0
0