آکادمی هلاکویی
1401/04/02
11:10
تحلیل تکنیکال رمزارز اولانچ (AVAX)؛ پنج شنبه ۲ تیر

رمزارز اولانچ (AVAX) از ۱۲ مه(۲۲ اردیبهشت) ،…

رمزارز اولانچ (AVAX) از ۱۲ مه(۲۲ اردیبهشت) ، پنج کف قیمتی پایین تر را به ثبت رساند که حاکی از فشار فروش پایدار در اکوسیستم این رمزارز است. این روند نزولی نه تنها AVAX را تحت تاثیر قرار داد ، بلکه سرتاسر این بازار را دچار ضرر و زیان شدیدی کرد و در نتیجه ، پلتفرم‌ها و شرکت‌های وام‌دهی با حجم عظیمی از لیکوئیدیشن مواجه شدند.


صرف نظر از این، قیمت AVAX به نظر می رسد در این شرایط ناخوشایند ، به بهترین شکل عمل کرد. شاخص (RSI) از ۱۲ مه به کف های بالاتری رسیده است که نشان‌دهنده ساختار واگرایی صعودی است.


این ساختار تکنیکال، رشد گاوی این دارایی را پیش بینی می کند. بنابراین، سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که قیمت AVAX به میزان ۲۸ درصد افزایش یابد و به مقاومت فوری خود در۲۱.۴۷ دلار برسد. روند صعودی به احتمال زیاد در این سطح محدود خواهد شد.


در صورت تبدیل شدن این مقاومت به یک سطح حمایتی، احتمال پیشروی اولانچ به سمت سطح ۲۷.۸۹ دلاری افزایش می یابد. در مجموع ، این آلت کوین طی سناریوی مذکور از سطح فعلی ،۶۷ درصد رشد می کند.


AVAXPERP 2022 06 23 07 37 56 637915498884176046 300x171 - تحلیل تکنیکال رمزارز اولانچ (AVAX)؛ پنج شنبه 2 تیر

نمودار روزانه جفت ارزAVAX/USDT علیرغم اینکه شرایط برای صعود AVAX مهیا به نظر میرسد، اما عدم حفظ مومنتوم در طول این روند نشان دهنده ضعف خریداران است. در چنین شرایطی، اگر قیمت AVAX با کندلی روزانه زیر سطح حمایت ۱۴.۷۵ دلاری بسته شود ، قیمت به کف پایین تری میرسد و سناریوی گاوی باطل خواهد شد.


در این صورت ، AVAX در مسیر اصلاح به سمت کف حمایت بعدی در ۱۰.۷۰ دلار قرار خواهد گرفت.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: FXSTREET


انتهای خبر

0
0