رمزارز نیوز
1401/02/06
13:54
تحلیل قیمت بیت کوین و بازار رمزارزها (هفته دوم اردیبهشت)

پس از موافقت ایلان ماسک رئیس تسلا، با خرید غول شبکه‌های اجتماعی یعنی توییتر به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار، قیمت بیت… مطالعه مطلب ...

پس از موافقت ایلان ماسک رئیس تسلا، با خرید غول شبکه‌های اجتماعی یعنی توییتر به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار، قیمت بیت کوین افزایش یافت. با اینکه این معامله همچنان باید توسط سهامداران تایید شود، برخی رایزنی‌ها حاکی از نهایی‌شدن مالکیت ماسک در روزهای آینده دارد. در هر صورت، قیمت بیت کوین سرعت گرفته است و توانست مقاومت ۴۰۰۰۰ دلاری را هم پشت سر بگذارد. قیمت این رمزارز در حال حاضر بالاتر از ۴۰۵۰۰ دلار بوده و ۳ درصد در یک روز افزایش یافته؛ که مجموع عملکرد هفتگی آن را به ۱ درصد، کاهش داده است.


دریافت ۷۰,۰۰۰ شیبا رایگان فقط با تکمیل ثبت نام در صرافی والکس میتونی ۷۰,۰۰۰ شیبا رایگان هدیه بگیری!


دریافت جایزه به گزارش سایت کریپتونیوز، اکثر آلت‌کوین‌های اصلی نیز همچون بیت کوین صعود کردند. اتریوم توانست از ۲۹۵۰ دلار عبور کند و در حال آزمایش سطح مقاومت ۳۰۰۰ دلار است. ریپل هم اگر به بالای سطح قیمتی ۰.۷۰ دلار برسد، ممکن است سرعت بیشتری پیدا کند. کاردانو نیز در حال تلاش برای رسیدن به سطح مقاومتی ۰.۹۰ دلار است.


BNB هم یک سطح حمایتی قوی را در نزدیکی سطح ۳۸۲ دلار پیدا کرده است که کمک می‌کند افزایش قیمت سرعت بگیرد و به بالای سطح ۴۰۰ دلار صعود کند. در صورت ورود بیشتر خریداران به بازار این رمزارز، قیمت آن ممکن است به سمت سطح ۴۱۲ دلار نیز حرکت کند.

bitcoin-and-altcoins-rise

در این میان سولانا (SOL) به بالای سطح ۱۰۰ دلاری خود بازگشت. اگر کندل هفتگی آن بالای ۱۰۰ دلار بسته شود، ممکن است قیمت به طور پیوسته افزایش یابد. اولین مقاومت کلیدی پیش روی آن سطح ۱۰۵ دلار است که ممکن است برای رسیدن به قیمت ۱۱۰ دلار شکسته شود.


دوج کوین با حرکت صعودی قوی به سمت سطوح بالاتر از مقاومت ۰.۱۵۰ دلاری، بسیار خوب عمل کرد. این رمزارز در یک روز بیش از ۱۹ درصد افزایش قیمت یافت و اکنون نزدیک به ۰.۱۵۴ دلار معامله می‌شود. البته اگر اصلاح سمت نزولی از سطح ۰.۱۶۸ دلاری ادامه یابد، خریداران ممکن است در حدود سطح ۰.۱۴۲ دلار وارد شوند.

bitcoin-and-altcoins-rise

انتظارات در مورد قیمت ریپل هم مثبت بوده و رسیدن به مقاومت ۰.۷۰ دلاری قریب القوع است. بسته شدن کندل روزانه بالای ۰.۷۰ دلار برای شروع یک حرکت صعودی به سمت ۰.۷۵ دلار یا ۰.۷۸ دلار ضروری است.


انتهای خبر

0
0