اخبار فوری بورس
1400/03/03
22:19
📌 پیش بینی بازار چهارم خرداد ماه 🔷 در جریان معاملات روز دوشنبه با بسته شدن دو نماد خودرو و خساپا که در چند روز اخیر طلایه دار ایجاد جو منفی در با...

📌 پیش بینی بازار چهارم خرداد ماه
🔷 در جریان معاملات روز دوشنبه با بسته شدن دو نماد خودرو و خساپا که در چند روز اخیر طلایه دار ایجاد جو منفی در بازار بودند بازار قدری روان تر معامله شد و تا زمان بازگشایی بانک ملت این جو مثبت با معاملات خوب در گروه پالایشی و برخی شیمیایی ها ادامه داشت. به نظر می رسد در معاملات روز سه شنبه نیز گروه پالایشی از گروه های مورد توجه بازار باشد.
🔷 به نظر می رسد خرداد پرحادثه ای را در پیش رو داشته باشیم و همزمانی انتخابات و تمدید فرصت یک ماهه توافق ایران و آژآنس بین المللی انرژی هسته ای بیش از هر زمان دیگری نوسانات کوچک و بزرگی را در قیمت دلار و انتظارات تورمی جامعه و به دنبال آن بازار سرمایه ایجاد نماید.🔷 در نهایت برای بازار روز سه شنبه انتظار داریم تعداد سهم های مثبت این روز بیش تر از سه روز ابتدایی هفته جاری باشد و با فاصله گرفتن از فضای ترسناک سه روز ابتدایی خرداد ماه بازار با پیشروی گروه های پالایشی، پتروشیمی و فلزات اساسی شرایط بهتری را تجربه کند و شاید شاخص کل حداقل به صورت موقف بتواند باردیگر به سطوح بیشتر از یک میلیون و یکصد هزار واحد بازگردد.

انتهای خبر

0
0