اقتصاد آنلاین
1399/11/12
10:06
سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش در بورس امروز/ اقبال به رایانه‌ای‌ها همچنان ادامه دارد

خالص تقاضا برای خرید سهام از رقم هزار و ۷۴۵میلیارد تومان عبور کرد، بیشترین سفارشات خرید برای صنعت رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن به ثبت رسید و همچنین سهام سرمایه‌گذاری صدر تامین ۱۸۰میلیارد تومان تقاضای خرید داشت.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – سیده زینب رزم گیر؛ در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود هزار و ۷۴۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش هزار میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به دو هزار و ۷۴۰میلیارد تومان می‌رسد.


تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید «تاصیکو»، «سپیدار» و «وتجارت» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری صدر تامین حدود ۱۸۰میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش «گدنا»، «کدما» و «سفاسی» در نوبت انتظار است.


ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۸۸۰میلیارد تومان (۵۱درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۴۲۵میلیارد تومان (۴۲درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۴۲نماد و حجم صف‌های فروش در ۲۹نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف سپیدار سیستم آسیا(سپیدار) به ۱۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.


«رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن» پر اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش خرید ۲۲۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «سیمان، آهک و گچ» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۱۶۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «هتل و رستوران» با تقاضای فروش ۱۲۵میلیارد تومانی همراه است.


این جدول حدود ۳۵درصد از دو هزار و ۷۵۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع چهار هزار و ۱۴۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۶۶درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۶هزار و ۸۹۰میلیارد تومان خواهد رسید.


برای مشاهده تصاویر در اندازه اصلی روی آنها کلیک کنید


برترین صفوف خرید و فروش 99.11.12
نقشه صفوف خرید و فروش بورس 99.11.12
انتهای خبر

0
0