آکادمی هلاکویی
1401/03/31
10:20
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه ۳۱ خرداد

اتریوم حرکت صعودی مناسبی را از منطقه حمایتی…

اتریوم حرکت صعودی مناسبی را از منطقه حمایتی ۸۸۰ دلار آغاز کرد و از سطوح ۹۵۰ دلار و ۱۰۰۰ دلار گذشت تا به یک منطقه صعودی کوتاه مدت وارد شود.


گاوها موفق شدند قیمت اتر را به بالای سطح فیبوی اصلاحی ۵۰٪ حرکت نزولی ۱۲۵۵ دلار به ۸۸۰ دلار رسانده و در نهایت، حرکت خود را بالاتر از تراز ۱۱۰۰ دلار ادامه دهند. در حال حاضر، اتر در نزدیکی سطوح ۱۱۵۰ و ۱۱۶۰ دلار با مقاومت بزرگی مواجه است.


نمودار اتر 5 - تحلیل تکنیکال اتریوم؛ سه شنبه 31 خرداد

قیمت اکنون بالای ۱۰۰۰ دلار (۱۱۴۴ دلار در این لحظه) و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته معامله می شود. علاوه بر این، یک مثلث انقباضی کوتاه مدت نیز با مقاومتی نزدیک به ۱۱۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD در حال تشکیل است. اولین مقاومت در مسیر صعود این ارز، بلافاصله نزدیک به سطح ۱۱۵۰ دلار سر راه خریداران قرار می گیرد.


مقاومت مهم بعدی نیز نزدیک به منطقه ۱۱۶۰ دلاری قرار دارد. ادامه حرکت بالاتر از منطقه مقاومت ۱۱۶۰ دلاری ممکن است شروع یک حرکت صعودی پایدار را باری این ارز به همراه داشته باشد. در این حالت، مقاومت بعدی نزدیک به سطح ۱۲۶۰ دلار از افزایش بیشتر قیمت جلوگیری خواهد کرد. هر گونه پیشروی بیشتر می تواند آغاز کننده حرکت به سمت مقاومت ۱۳۵۰ دلاری باشد.


اگر اتریوم نتواند از مقاومت ۱۱۵۰ دلاری عبور کند، بار دیگر شروع به کاهش خواهد کرد. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به منطقه ۱۱۰۰ دلار و خط روند پایینی مثلث خواهد بود.


حمایت مهم بعدی نزدیک به منطقه ۱۰۳۰ دلاری و سطح فیبوی اصلاحی ۵۰٪ حرکت صعودی ۸۸۰ دلار به ۱۱۷۴ دلار واقع است. کاهش بیشتر قیمت، حرکت به سمت منطقه حمایت ۹۵۰ دلاری را در پی خواهد داشت.


اندیکاتورهای تکنیکال


MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD در منطقه صعودی مومنتوم خود را از دست می دهد.


RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.


حمایت اصلی: ۱۰۳۰ دلار


مقاومت اصلی: ۱۱۵۰ دلار


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: newsbtc


انتهای خبر

0
0