بورسینه
1399/09/02
18:00
📌آخرین جزییات از عرضه یک قطعه زمین وزارت دفاع در بورس کالا علیرضا ناصرپور، معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران: 🔹قرار است یک ملک ...

📌آخرین جزییات از عرضه یک قطعه زمین وزارت دفاع در بورس کالاعلیرضا ناصرپور، معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران:


🔹قرار است یک ملک وزارت دفاع در تاریخ نهم آذرماه جاری در بورس کالا عرضه شود و خریداران می‌توانند در این مدت نسبت به بررسی این ملک اقدام و در صورت رضایت از طریق بورس کالا اقدام به دریافت کد معاملاتی و ثبت سفارش کنند.


🔹افراد بعد از دریافت کد معاملاتی می‌توانند از طریق حساب‌های پایای بورس یا کارگزاری‌ها وجه مورد نظر به منظور حضور در حراج را به حساب بورس کالا واریز کنند.


🔹مکانیزم کشف نرخ و انجام معامله املاک در بورس کالا بدین نحو است که در روز عرضه، حراج برگزار می‌شود و با توجه به وجود یک قیمت پایه برای ملک مورد نظر، خریداران براساس قیمت پایه با یکدیگر به رقابت می پردازند و در نهایت بالاترین قیمت براساس قوانین به ثبت می‌رسد و فردی که بالاترین قیمت را اعلام کرده باشد، به عنوان مالک حقیقی ملک معرفی می‌شود.♦️مشروح این گزارش را در لینک زیر بخوانید:


https://www.eghtesadonline.com/n/۲Rk۰
انتهای خبر

0
0