بورس پرس
1399/08/18
14:05
انتظار روحانی از دولت آینده آمریکا / تکلیف وزیر اقتصاد به فروش سهام و دارایی ها

رییس جمهور با اعلام اینکه دولت آینده آمریکا باید اشتباهات گذشته را جبران کند ، وزیر اقتصاد را ملکف به ادامه فروش سهام و دارایی های مازاد و اوراق بدهی کرد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، حسن روحانی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت گفت: فرصتی برای دولت آینده آمریکا پیش آمده که اشتباهات گذشته را جبران کند و با احترام به قواعد جهانی به مسیر پایبندی تعهدات بین المللی بازگردد. ایران همواره به تعهدات درصورت رعایت مسیولانه از سوی همه طرف ها پایبند بوده و تعامل سازنده با جهان را به عنوان راهبرد می داند.
وی افزود: زمان آن است که در سایه همکاری و هم‌افزایی ایران و همسایگان، شاهد ارتقاء امنیت و توسعه در منطقه باشیم و مسیر ثبات و رشد اقتصادی با قوت و سرعت هرچه بیشتر پیموده شود.
رییس جمهور تاکید کرد: در شرایط رو به بهبود اقتصادی، دولت با اتخاذ سیاست های متناسب مالی و کنترل و هدایت نقدینگی به سمت تولید و توسعه سرمایه گذاری، حفظ ارزش پول ملی و کمک به تولید ملی و رشد اقتصادی را با قوت دنبال می کند.
روحانی وزیر اقتصاد را مکلف کرد در راستای ارتقای انضباط مالی و بودجه ای، فروش سهام و دارایی های مازاد دولتی و انتشار اوراق بدهی طبق برنامه مصوب ادامه دهد.
تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir
انتهای پیام
انتهای خبر

0
0