آکادمی هلاکویی
1400/06/23
16:40
استان هبی چین استخراج و معاملات رمزارزها را تحت فشار می گذارد

کمیسیون فضای مجازی در استان هبی(Hebei) در شمال…

کمیسیون فضای مجازی در استان هبی(Hebei) در شمال چین اعلام کرد که با سایر ادارات دولتی برای سرکوب استخراج و تجارت ارز مجازی همکاری می کند ، این آخرین اقدام در سرکوب رمزارزها در این کشور است.


در بیانیه این کمیسیون آمده است که بخش آموزشی استان ، اداره امنیت عمومی ، دفتر تنظیم مقررات مالی محلی و اداره ارتباطات نیز در این سرکوب شرکت خواهند کرد.


در بیانیه آمده است: “استخراج رمزارزها مقدار زیادی انرژی مصرف می کند که بر خلاف هدف ‘کربن خنثی’ چین است.” و افزود که رمزارزها دارای ریسک مالی بزرگی هستند.


در ماه مه(اردیبهشت) ، شورای دولتی چین ، یا کابینه ، متعهد شد که استخراج و معاملات بیت کوین را سرکوب و چند روز پس از ممنوعیت خدمات مالی و پرداخت های مرتبط با کریپتو توسط سه سازمان چینی ، کمپین علیه رمزارزها را تشدید کند.


این کمیسیون گفت که قبل از ۳۰ سپتامبر(۸مهر) ، این بخش ها باید سیستم های اطلاعاتی مورد استفاده خود را بررسی کنند تا از استفاده از هرگونه قدرت محاسباتی برای استخراج غیرقانونی ارزهای مجازی جلوگیری کنند.


وی افزود که آنها باید جمع آوری اطلاعات از افشاگران و عموم مردم را افزایش دهند. از اکتبر به طور منظم بر این بخش نظارت می کند و کسانی را که قوانین را زیر پا می گذارند مجازات می کند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: reutersانتهای خبر

0
0