بورس پرس
1399/08/18
10:30
"های وب" استقلالی شد / کارگزار اقتصادی سه سال آینده باشگاه

شرکت داده گستر عصرنوین از برنده شدن در مزایده انتخاب کارگزار اقتصادی باشگاه استقلال برای سه سال خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای فردا شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، شرکت داده گستر عصرنوین از برنده شدن در مزایده انتخاب کارگزار اقتصادی باشگاه استقلال خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای فردا شد.


براین اساس، ایمان میری مدیرعامل "های وب" پیرو ابلاغیه ۱۷ آبان شرکت فرهنگی ورزشی استقلال اعلام کرد: این شرکت به عنوان کارگزار اقتصادی باشگاه استقلال با موضوعات ذیل برای مدت سه سال (شامل ۳ فصل لیگ برتر فوتبال) که در صورت ایفای تعهدات قراردادی با تراضی طرفین تا دو سال دیگر قابلیت افزایش خواهد داشت، انتخاب شده است.


۱- واگذاری انحصاری امتیاز هر نوع استفاده و بهره برداری از عنوان حامی تیم‌های استقلال


۲ - اعطای حق انحصاری استفاده از نام تجاری باشگاه به شرکت برای ارایه محصولات الکترونیکی، محتواها، کالاها و خدمات متعلق به باشگاه و برای فروش محصولات و خدمات اپراتورهای شبکه


۳- اعطای حق انحصاری به شرکت برای ارایه خدمات پرداخت همراه بر بستر پیامک، کد دستوری، GPRS، اپلیکیشن و دیگر روش های پرداخت در بسترهای شبکه بانکی و یا اپراتورهای شبکه انتقال به منظور فروش محصولات الکترونیکی و غیر الکترونیکی، فروش بلیت الکترونیکی و غیر الکترونیکی و دیگر اقلام مربوط به باشگاه و محتواها یا جمع آوری کمک های نقدی هواداران از طریق سامانه و اپلیکیشن


۴- کلیه فعالیت های درآمدزا غیر مندرج در موارد فوق که در چارچوب قوانین و اساسنامه باشگاه قابل تعریف باشد.


ضمنا کف تضمین درآمد سالانه که باید از ظرف کارگزاری به باشگاه پرداخت شود ۸۰ میلیارد تومان است.


تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir


انتهای پیام


انتهای خبر

0
0