بورس پرس
1399/08/12
00:01
محدودیت‌های تردد در ۲۵ مرکز استان از ظهر امروز اعمال می شود

با ابلاغ وزارت کشور از ۱۲ ظهر امروز تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ آبان محدودیت رفت و آمد در ۲۵ مرکز استان اعمال می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی و رییس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا، تصمیمات جلسه فوق العاده بررسی اعمال و چگونگی محدودیت در تعطیلات پیش رو را ابلاغ کرد :


۱- از ساعت ۱۲ ظهر دوشنبه ۱۲ آبان خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی از - به ۲۵ مرکز استان به شرح مندرج در بند۲ ممنوع است.


۲- مراکز استان‌های دارای ممنوعیت شامل تهران، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، فارس، خوزستان، کردستان، اصفهان، قم، مرکزی، خراسان جنوبی، اردبیل، کرمانشاه، بوشهر، هرمزگان، یزد، لرستان، خراسان شمالی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، همدان، زنجان، سمنان و کرمان.


۳- اعمال ممنوعیت‌ها در استان‌های تهران و البرز از انتهای حوزه استحفاظی آغاز و بصورت یکپارچه، ورود پلاک غیربومی و خروج پلاک بومی ممنوع می‌شود.


۴- زمان آغاز اجرای طرح ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۲ آبان است.


۵- زمان خاتمه طرح ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ آبان است.


۶- پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای متخلفان بر اساس کد تعریف شده قبلی اقدام می‌کند.


۷- ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا ضمن تشکیل جلسه با دستگاه‌های متولی نسبت به هماهنگی و پشتیبانی جهت اجرای محدودیت‌های ابلاغی اقدام کند. در این راستا لازم است ادارات کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان نسبت به انسداد معابر غیر اصلی با هماهنگی پلیس راهور استان اقدام کنند.


۸- کمیته اطلاع‌رسانی نسبت به انجام اقدامات تبیینی و انعکاس تصمیمات در رسانه‌ها اعم از صداوسیما و مطبوعات، اقدام مستمر و موثر معمول کند. در این راستا تنظیم اطلاعیه‌های لازم و انجام مصاحبه‌های تخصصی مدنظر و اقدام قرار گیرد.


۹- خودروهای عمومی، انتظامی، امدادی، درمانی، خدماتی، حمل کالاها و مواد اساسی مشمول اعمال ممنوعیت‌های تعیین‌شده نمی‌شوند.


تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir


انتهای پیام


انتهای خبر

0
0