اقتصاد آنلاین
1399/08/17
16:14
نرخ‌های عجیب مسکن در قلب تهران!

آپارتمان‌های منطقه۶ تهران در یک ماه اخیر در بازه قیمتی ۱۴ تا ۱۶۰میلیون تومان در هر متر مربع معامله شده‌است.

اقتصاد آنلاین - سیده زهرا محمودی ؛ منطقه۶ در مرکز پایتخت کشور قرار گرفته است. این منطقه دسترسی مناسبی به سایر نقاط شهر دارد. قیمت مسکن در منطقه۶ به طور کلی در بازه بالایی قرار دارد. در یک ماه اخیر قیمت مسکن برای آپارتمان‌های این منطقه بین متری ۱۴ تا ۱۶۰میلیون تومان متغیر بوده است.
برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید
قیمت مسکن در تهران
آرژانتین، ایرانشهر، فاطمی، عباس‌آباد، یوسف‌آباد و... از محله‌های این منطقه است. در این یک ماه گران‌ترین واحد در عباس‌آباد و ارزان‌ترین نیز در محله فاطمی معامله شده است.
آرژانتین یکی از محله‌های منطقه۶ تهران است که قیمت مسکن برای واحدهای معامله‌شده آن در یک ماه اخیر بین ۱۶ تا ۶۸میلیون تومان در هر متر مربع متغیر است. یک واحد آپارتمان ۸۵متری و ۴سال ساخت در این محله متری ۶۸میلیون و ۹۹۷هزار تومان و یک واحد ۱۵۱متری در آن متری ۳۵میلیون و ۵۷۳هزار تومان به فروش رفت.
معاملات مسکن یک ماه اخیر محله ایرانشهر در بازه قیمتی ۲۱ تا ۲۷میلیون تومان بوده است و متوسط قیمت مسکن این محله در یک ماه اخیر پایین‌تر از سایر محله‌های منطقه۶ بود. یک خانه ۱۰۴متری در ایرانشهر متری ۲۳میلیون و ۶۸۱هزار تومان معامله شد.
عباس ‌آباد یکی از محله‌هایی است که هم در ماه جاری و هم در ماه گذشته معاملات آن با قیمت‌های عجیبی ثبت شده است. قیمت مسکن این محله در یک ماه اخیر بین ۱۸ تا ۱۶۰میلیون تومان در هر متر مربع متغیر بود. یک واحد ۷۴متری و ۱۹سال ساخت در این محله متری ۳۳میلیون و ۶۹۲هزار تومان به فروش رفت.
آپارتمان‌های فاطمی در این مدت بین ۱۴ تا ۴۲میلیون تومان در هر متر مربع معامله شد. یک آپارتمان ۱۴۱متری و ۲۱سال ساخت در این محله متری ۳۲میلیون تومان معامله شد.
قیمت مسکن برای واحدهای یوسف‌آباد در این یک ماه بین ۲۸ تا ۷۲میلیون تومان بوده است. یک واحد ۸۷متری و ۹سال ساخت در یوسف‌آباد متری ۳۴میلیون و ۳۷۴هزار تومان و خانه‌ای ۱۴۷متری و یک سال ساخت متری ۷۲میلیون و ۵۸۱هزار تومان خریداری شد.
شیراز یکی از محله‌های منطقه۶ تهران است که آپارتمان‌های آن در بازه قیمتی ۳۲ تا ۹۰میلیون تومان در هر متر مربع معامله شد. قیمت مسکن برای واحدی ۱۴۶متری و ۱۷سال ساخت ۴۱میلیون و ۹۷۴هزار تومان در هر متر مربع بوده است.
انتهای خبر

0
0