آکادمی هلاکویی
1401/02/17
13:00
تحلیل تکنیکال سولانا (SOL)؛ شنبه ۱۷ اردیبهشت

کوین مارکت کپ، سولانا (SOL) را پس از کاهش…

کوین مارکت کپ، سولانا (SOL) را پس از کاهش ۱۱.۳۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته در جایگاه هفتم فهرست ترندهای خود قرار داده است. این SOL را درست پشت توکن GST و در مقابل بیت کوین (BTC) در لیست ترندهای CoinMarketcap قرار می دهد.


SOL همچنین از نظر ارزش بازار در بین ۱۰ سکه برتر CoinMarketCap قرار گرفت. SOL در حال حاضر در جایگاه هشتم قرار دارد که آن را پشت سر Terra (LUNA) در جایگاه هفتم و در مقابل کاردانو (ADA) در جایگاه نهم قرار می دهد.


قیمت SOL در حال حاضر پس از کاهش ۱۱.۳۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، ۸۲.۶۳ دلار است و بالاترین قیمت سکه در این دوره ۹۳.۳۱ دلار بوده است. قیمت فعلی حدود ۰.۰۰۲۲۷۱ BTC و ۰.۰۳۰۲۲ ETH است.


وقتی به دوره‌های زمانی طولانی‌تر نگاه می‌کنیم، SOL شاهد کاهش ۱۵.۵۴ درصدی در هفت روز گذشته و افت ۳۴.۳۶ درصدی نسبت به ماه گذشته بود.


ارزش بازار SOL در حال حاضر ۲۷,۵۵۹,۸۳۶,۱۵۴ دلار است و سکه شاهد حجم معاملات ۲۴ ساعته در حدود ۱,۸۸۰,۰۵۳,۰۶۸ دلار است.


image 28 - تحلیل تکنیکال سولانا (SOL)؛ شنبه 17 اردیبهشت

نمودار روزانه SOL/USDT نشان می دهد که قیمت SOL ممکن است به کاهش بیشتر خود ادامه دهد و به حدود ۸۰ دلار برسد، زیرا EMA ۵۰ زیر میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ باقی می ماند و RSI در ۳۷.۱۹ به منطقه فروش بیش از حد نزدیک می شود. اگر سطح ۸۳ دلاری نتواند حفظ شود، می‌توانیم قیمت هدف ۸۰ دلاری SOL را به عنوان حمایت بعدی ببینیم. با توجه به این واقعیت که اکثر حجم معاملات مربوط به حجم فروش است و RSI و EMA ها سیگنال یک چرخه نزولی هستند، بعید است که SOL به زودی از ۹۰ دلار عبور کند زیرا قیمت نیز به نظر می رسد حداقل در سطح فعلی تثبیت شود.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: coinquora


انتهای خبر

0
0