بااقتصاد
1400/12/24
16:17
عرضه ۷۰۰ هزار تنی ذوب آهن برای اولین بار در بورس کالا

برای نخستین بار عرضه ۵۰۰ هزار تن از محصولات ذوب آهن در تالار اصلی و ۲۰۰ هزار تن از آن در تالار فرعی از طریق کارگزاری صبا تامین در بورس کالا انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از شستا رسانه، آیین تفاهم نامه همکاری میان هلدینگ های صبا تامین و صدر تامین ۲۳ اسفند در سرمایه گذاری تامین اجتماعی در راستای عرضه ۷۰۰ هزار تن از محصول های ذوب آهن اصفهان، توسط کارگزاری صبا تامین در بورس کالا امضا شد. همچنین مراسم اسپانسری باشگاه ذوب آهن با حضور علی رستمی، مدیر عامل سرمایه گذاری تامین اجتماعی، حسین هاشمی، سرپرست هلدینگ سرمایه گذاری صدرتامین، ایرج رخصتی، سرپرست ذوب آهن اصفهان و محمدجواد میرطاهر، مدیرعامل هلدینگ صبا تامین برگزار شد.


مدیرعامل سرمایه گذاری تامین اجتماعی با تاکید بر سیاست‌های کلان مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص استفاده حداکثری از ظرفیت هم افزایی گفت: اجرای این سیاست‌ها، ضمن ایجاد فرصت‌های تازه و تکمیل زنجیره ارزش محصول ها، رشد سودآوری شرکت‌ها را نیز در برخواهد داشت.


علی رستمی نگاه مشتری مدارانه در حوزه‌های مختلف تولیدی و خدماتی را مهم برشمرد و اظهار کرد: امضای تفاهم‌نامه میان هلدینگ های صبا تامین و صدر تامین فتح باب شدت گرفتن این هم افزایی ها خواهد بود.


بر اساس قرار داد همکاری که در این نشست به امضا رسید برای نخستین بار عرضه ۵۰۰ هزار تن از محصولات ذوب آهن در تالار اصلی و ۲۰۰ هزار تن از آن در تالار فرعی از طریق کارگزاری صبا تامین در بورس کالا انجام می شود و همچنین ارائه سایر خدمات هلدینگ صبا تامین از جمله خدمات بیمه و سبدگردانی به ذوب آهن اصفهان واگذار شد. اسپانسری باشگاه ذوب آهن اصفهان از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است.


انتهای خبر

0
0