آکادمی هلاکویی
1401/03/28
17:40
دوج به لیست ۱۰ رمزارز برتر از نظر حجم معاملات راه یافت

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده…

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط WhaleStats، میم کوین اصلی DOGE وارد لیست کوینهایی با بیشترین حجم معاملات شده است.


دوج در این لیست ده مورد برتر ارزهای دیجیتال قرار می گیرد


دوج در رتبه ششم در میان ده کوین برتر از نظر حجم معاملات قرار دارد و همچنین در فهرست ده دارایی‌های دیجیتالی برتر خریداری شده توسط نهنگ‌ها در زنجیره BNB، که قبلا با نام BSC – Binance Smart Chain شناخته می‌شد، قرار دارد.


با توجه به وب سایت سرویس ردیابی بلاک چین فوق، مجموعه نهنگ های BSC اکنون شامل ۱۰۱۰۴۸۱۹ دلار Dogecoin است که ۰.۹۲ درصد از سبدهای سرمایه گذاری را تشکیل می دهد.


20220618 173452 - دوج به لیست 10 رمزارز برتر از نظر حجم معاملات راه یافت

دلیل کاهش قیمت Dogecoin


در زمان نوشتن این مقاله، DOGE پس از افت ۶.۷۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، با قیمت ۰.۰۵۳۲۵ دلار معامله می شود. با کاهش قیمت کلی بیت کوین به ۱۹۰۰۰ دلار و کاهش اتریوم به زیر ۱۰۰۰ دلار، میم کوین در حال سقوط است.


علاوه بر این، ایلان ماسک، بزرگ‌ترین اینفلوئنسر Dogecoin و رئیس تسلا، به دلیل تبلیغ Dogecoin مورد شکایت قرار گرفته است، که توسط شاکی به عنوان یک طرح Ponzi نامیده می‌شود. او از ماسک می خواهد که تبلیغ DOGE را متوقف کند و در مجموع ۲۸۵ میلیارد دلار به او بپردازد.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: utoday


انتهای خبر

0
0