بورس پرس
1399/09/23
11:30
جزییات و زمان برگزاری ششمین همایش مالی اسلامی اعلام شد

رییس انجمن مالی اسلامی درخصوص جزییات برگزاری آنلاین ششمین همایش مالی اسلامی توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، علی صالح آبادی با اشاره به برگزاری ششمین همایش مالی اسلامی گفت: این همایش چهارشنبه ۲۶ آذر ماه بصورت آنلاین در بستر اسکای روم (https://webinar.iaif.ir/ch/ifconference) از ساعت ۸ تا ۶ بعد از ظهر با برگزاری چهار پنل تخصصی و محور اصلی حاکمیت مطلوب و تاثیر آن در بازارهای مالی برگزار می شود.


وی افزود: مهلت ارسال مقالات پژوهشگران تا ۱۰ آذر تمدید شد که در مجموع ۲۱ مقاله به دبیرخانه ارسال شد که از این بین، ۱۴ مقاله پذیرش و قابل ارایه و قابل انتشار در کتاب همایش خواهد بود.


این مقام مسیول ادامه داد: حاکمیت مطلوب در دنیا یکی از موضوعات روز محسوب می شود. پنل اول از ساعت ۸:۳۰ آغاز و سخنرانان اصلی علی صالح آبادی رییس انجمن مالی اسلامی، غلامرضا مصباحی مقدم رییس کمیته فقهی سازمان بورس و عضو کمیته فقهی بانک مرکزی، حسن قالیباف اصل رییس سازمان بورس، علی حسینی عضو هیات مدیره انجمن و فریدون رهنمای رودپشتی عضو هیات مدیره دانشگاه آزاد هستند.


صالح آبادی عنوان کرد: در پنل دوم از ساعت ۱۱ با عنوان ماهیت سهام و حقوق و منافع آن باحضور حسین فهیمی مدیرعامل سپرده گذاری مرکزی، شاپور محمدی رییس پژوهشکده پولی و بانکی، مجید رضایی عضو کمیته فقهی سازمان بورس، غلامعلی رضایی منفرد مدیر سابق تخلفات سازمان بورس و استاد دوره های DBA بازار سرمایه برگزار و در پنل سوم که از ساعت ۱۴ آغاز ،مقاله های منتخب همایش ارایه می شود.


وی اضافه کرد: پنل بین المللی هم از ساعت ۱۵:۱۵ با موضوع حاکمیت مطلوب و تاثیر آن در بازارهای مالی با حضور اکرم لالدین از مالزی، یوسف دنیک از مدیران بانک اسلامی برکت ترکیه و عباس جلیل مدیرعامل یک شرکت در مالزی و سعید همایون عضو هیات علمی دانشگاه سوید برگزار می شود. علاوه بر این پنل ها تجلیل از استاد فقید عباس موسویان و اساتید برتر دوره مالی اسلامی انجام خواهد شد. جمع بندی و پرسش و پاسخ هم از ساعت ۱۶:۳۰ اجرا خواهد شد.


تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir


انتهای پیام


انتهای خبر

0
0