آکادمی هلاکویی
1400/09/16
19:20
نهنگ کریپتو، ۹۹ میلیارد شیبا اینو را در ریزش های اخیر خریداری می کند

بنابر گفته WhaleStats، یک نهنگ رمزارز به تازگی…

بنابر گفته WhaleStats، یک نهنگ رمزارز به تازگی ۹۹ میلیارد واحد شیبا اینو(Shiba Inu) به ارزش ۳,۷۹۹,۹۹۹ دلار به مجموعه خود اضافه کرده است. شیبا اینو(Shib) پس از رسیدن به قیمت ۰.۰۰۰۰۳۲۱۰ دلار در جریان فروش بیش از حد و ریزش در بازار ۴ دسامبر(۱۳ آذر)، در حال بازگشت است.


نهنگ‌های شیبا اینو به خوبی از دوره‌های کاهش قیمت یا یکپارچگی خرد برای افزایش ذخایر خود استفاده می‌کنند و در چنین مواردی میلیون‌ها دلار به شیبا سرازیر می‌شود.


35 99 Billion Shiba Inu 281x300 - نهنگ کریپتو، 99 میلیارد شیبا اینو را در ریزش های اخیر خریداری می کند

این دفعه تفاوتی با خرید ۹۹,۹۹۹,۹۹۹,۹۹۹ شیبا اینو یا ۳,۷۹۹,۹۹۹ دلار از سوی نهنگ BNB ندارد. این بر اساس پلتفرم ردیابی WhaleStats است که تجزیه و تحلیل ۱۰۰۰ کیف پول برتر ETH را ارائه می دهد؛ گزارش شده است.


همانطور که قبلا توسط U.today در ۳ دسامبر (۱۲ آذر) گزارش شد، نهاد های بزرگ به طور مداوم پس از رالی ۸۰۰٪ شیبا اینو در ماه اکتبر (مهر)، این توکن را جمع‌آوری می کنند. Shiba Inu، یک جایگزین مبتنی بر اتریوم برای Dogecoin، در ۱۲ ماه گذشته به طور پیوسته افزایش قیمت داشته است و به طور موقت از Dogecoin به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار پیشی گرفته بود.


طبق داده های CoinMarketCap اکنون در رتبه سیزدهم قرار دارد. SHIB در زمان انتشار با ۴ درصد افزایش در قیمت ۰.۰۰۰۰۳۸ دلار معامله می شود.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: u.today


انتهای خبر

0
0