آکادمی هلاکویی
1400/09/03
14:20
موگو از سرمایه گذاری اقلیت جدید در صرافی جمینای خبر داد

موگو(Mogo)، یک شرکت فناوری مالی، سرمایه گذاری اقلیت…

موگو(Mogo)، یک شرکت فناوری مالی، سرمایه گذاری اقلیت در صرافی جمینای( Gemini) را در ۲۳ نوامبر(۲ آذر) اعلام کرد.


جمینای اخیرا یک فاینانس موفق ۴۰۰ میلیون دلاری را ثبت کرده است. بر اساس این اعلامیه، سرمایه ۴۰۰ میلیون دلاری توسط مورگان کریک دیجیتال(Morgan Creek Digital) هدایت شده است. جمینای که توسط دوقلوهای Winklevoss، تایلر و کامرون تاسیس شد، یکی از برترین صرافی‌های فعال در بازار ایالات متحده محسوب می‌شود.


سرمایه گذاری اقلیت در Gemini به پورتفولیوی سرمایه گذاری استراتژیک موگو (NASDAQ: MOGO) اضافه می کند که بر گسترش اکوسیستمی که شرکت در آن فعالیت می کند تمرکز دارد. این گسترش شامل ارزهای دیجیتال مختلف، بازی ها و متاورس در حال رشد است.


از سه ماهه گذشته، کل دارایی های دیجیتال و سرمایه گذاری های متعلق به موگو، قبل از آخرین سرمایه گذاری اقلیت، در مجموع نزدیک به ۱۵۰ میلیون دلار بوده است. این تقریب شامل ارزش دفتری سرمایه گذاری Mogo در پلتفرم تجاری Coinsquare است.


سرمایه گذاری اقلیت در پورتفولیوی موگو


قبل از سرمایه گذاری اقلیت جمینای، موگو چندین سرمایه گذاری در کارنامه خود ثبت کرده بود. این سرمایه‌گذاری‌ها شامل ۳۹ درصد سهام آن در پلتفرم کریپتو کانادا Coinsquare است. علاوه بر این، مجموعه این شرکت فناوری مالی شامل Enthusiast گیمینگ (NASDAQ: EGLX) و سازمان حرفه ای ورزش الکترونیک Eleven Gaming است. بازی Tidal نیز یکی از پلتفرم هایی است که Mogo در آن سرمایه گذاری می کند. علاوه بر این، سبد سرمایه گذاری استراتژیک Mogo شامل سرمایه گذاری در اولین متولی واجد شرایط دارایی های کریپتو در کانادا، Tetra Trust است. به طور جداگانه این سبد شامل مقداری بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) است.


موگو در حال حاضر با قیمت ۵.۰۵ دلار با حجم معاملات ۲.۲ میلیون دلار معامله می شود. در پنج روز گذشته، عملکرد سهام موگو ۱۲.۵۴ درصد کاهش یافته است.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.


منبع: coinspeaker


انتهای خبر

0
0