آکادمی هلاکویی
1401/02/22
20:40
۳ رمزارزی که در طول حمام خون بازار کریپتو در سود قرار دارند

علیرغم حمام خون بازار ارزهای دیجیتال، برخی از…

علیرغم حمام خون بازار ارزهای دیجیتال، برخی از رمزارزها همچنان با نشان دادن سودهای خفیف برای جایگاه خود در بازار می‌جنگند، که در مقابل پس‌زمینه زیان های دو رقمی سایر رمزارزها، موفقیت بزرگی به نظر می‌رسد.


ترون


اولین و بزرگ‌ترین رمزارزی که در فهرست دارایی‌های سودآور باقی می‌ماند ترون (TRX) است که در زمان انتشار این مقاله حدود ۴ درصد رشد را در ۲۴ ساعت گذشته نشان می‌دهد. سوخت اصلی ترون انتشار استیبل کوین USDD و خریدهای مداوم در بازار است.


پیش از این، U.Today پوشش داد که جاستین سان (Justin Sun)، که پشت Tron DAO قرار دارد، از خرید ۶۰۰ میلیون TRX خبر داده که به ترون اجازه داد فشار فروش گسترده در بازار ارزهای دیجیتال را متوقف کند.


اما از آنجایی که استیبل کوین Terra به شدت شکست خورده است، سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در دارایی های با مکانیزم peg مشابه احساس امنیت نمی‌کنند.


Axie Infinity


به نظر می رسد توکن بازی پیشرو Axie Infinity به عملکرد سایر دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین یا اتریوم اهمیتی نمی دهد زیرا در ۲۴ ساعت گذشته تقریبا ۹ درصد افزایش یافته است.


اگر آن را در مقابل جفت بیت کوین یا اتریوم قرار دهیم، عملکرد Axie حتی چشمگیرتر به نظر می رسد.


تقاضا برای “طلای رمزارزی”


با افزایش تورم دلار، استیبل کوین ها اعتماد خود را از دست می دهند و بیت کوین در روزهای اخیر ۲۰ درصد کاهش یافته است و طلا به عنوان پوشش تورم و نوسانات، توجه بیشتری را از سوی سرمایه گذاران به خود جلب کرده است، در حالی که تقریبا همه دارایی های مالی شدت ضعیف شده اند.


PAXG یک ارز دیجیتال است که با طلای واقعی با نسبت ۱:۱ پشتیبانی می شود. شرکتی که پشت آن قرار دارد، هر زمان که سرمایه گذاران بخواهند، یک معامله واقعی از توکن های PAXG به شمش های طلا را ارائه می دهد.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد .


منبع: u.today


انتهای خبر

0
0