اقتصاد آنلاین
1400/05/28
22:01
📌آلت‌ کوین برتر چه زمانی به رمزارز شماره یک جهان تبدیل می‌ شود؟ / حجم مبادلات اتریوم از بیت‌ کوین پیشی گرفت 🔹مدیرعامل و بنیان‌گذار یکی از بزرگترین...

📌آلت کوین برتر چه زمانی به رمزارز شماره یک جهان تبدیل می شود؟ / حجم مبادلات اتریوم از بیت کوین پیشی گرفت🔹مدیرعامل و بنیان‌گذار یکی از بزرگترین سازمان‌های مستقل مشاوره مالی در جهان، گروه deVere، اظهار داشت که افزایش قیمت اتریوم برای شکست دادن بیت‌کوین، در سال ۲۰۲۱ همچنان ادامه خواهد داشت.


🔹این تحلیلگران پیش‌بینی می‌کند که این رمزارز در طول پنج سال آینده از بیت‌کوین جلو می‌زند و به برترین رمزارز جهان تبدیل می‌شود.


🔹اتر در سال جاری بیش از ۳۰۰درصد رشد داشته، در حالی که محبوب‌ترین دارایی دیجیتال جهان ۵۵درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.


🔹اتر در حال حاضر در زمینه‌های بسیاری از جمله تعداد معاملات، ارزش کل مبادلات، کارمزد مبادلات و درآمد استخراج از بیت‌کوین پیشی گرفته است.


🔹همچنین گزارش‌های سه ماهه دوم نشان داد که حجم معاملات اتریوم برای نخستین بار در تاریخچه ۹ساله خود، از بیت‌کوین پیشی گرفته است./ اقتصاد آنلاین🔸برای مطالعه مشروح خبر کلیک کنیدانتهای خبر

0
0