کارگزاری آبان
1401/03/03
12:04
#آریا فروش خوب آریا در اردیبهشت ماه شرکت پلیمر آریا ساسول در اردیبهشت ماه مبلغ 28,886 میلیارد ریال فروش گزارش ارائه داده که نسبت به ماه گذشته 39 در...

#آریا


فروش خوب آریا در اردیبهشت ماه


شرکت پلیمر آریا ساسول در اردیبهشت ماه مبلغ ۲۸,۸۸۶ میلیارد ریال فروش گزارش ارائه داده که نسبت به ماه گذشته ۳۹ درصد رشد و نسبت به متوسط مبلغ فروش شرکت در ۱۲ ماهه سال گذشته، حدود ۳۱ درصد افزایش داشته است.


رشد خوب مبلغ فروش اردیبهشت ماه نسبت به ماه قبل از افزایش مبلغ فروش صادراتی پلی اتیلن سبک و سنگین و همچنین مقدار ۱۲ هزار تن صادرات اتیلن با نرخ ۱۲۵۴ دلار به ازای هر تن، نشات میگیرد.


دلیل افزایش مبلغ فروش انواع پلی اتیلن شرکت را در مقدار فروش صادراتی این ۲ محصول میتوان یافت. بطوریکه مقدار فروش صادراتی پلی اتیلن سبک و پلی اتیلن متوسط و سنگین به ترتیب ۳۱ و ۳۲ درصد نسبت به فروردین ماه رشد داشته اند.


نرخ دلاری فروش صادراتی پلی اتیلن سبک از ۱۴۴۰ دلار به ازای هر تن فروردین ماه به ۱۳۵۸ دلار به ازای هر تن و نرخ دلاری فروش پلی اتیلن سنگین نیز از ۱۱۱۶ دلار به ازای هر تن فروردین به ۱۰۵۴ دلار به ازای هر تن در این ماه رسیده است.


آریا در این ماه از نظر مقدار تولید مانند ماه گذشته عمل کرده است. مقدار ۱۵۰۰ تن پلی اتیلن سبک تولید شده در اردیبهشت فروخته نشده است و در ماه های آینده شرکت میتواند این موجودی را به فروش برساند، همچنین در این ماه حدود ۱۰۰۰ تن پلی اتیلن متوسط و سنگین از موجودی ماه های قبل به فروخته شده است.
انتهای خبر

0
0