رمزارز نیوز
1401/02/15
14:43
سرمایه‌گذاران خرد در حال خرید کاردانو هستند یا فروش؟

داده‌ها نشان می‌دهند که شاخص خرده فروشی کاردانو به سرعت در حال افزایش است. شاخص خرده ‌فروشی کاردانو به سرعت… مطالعه مطلب ...

داده‌ها نشان می‌دهند که شاخص خرده فروشی کاردانو به سرعت در حال افزایش است.


دریافت ۷۰,۰۰۰ شیبا رایگان فقط با تکمیل ثبت نام در صرافی والکس میتونی ۷۰,۰۰۰ شیبا رایگان هدیه بگیری!


دریافت جایزه شاخص خرده ‌فروشی کاردانو به سرعت در حال افزایش است؛ زیرا در ۳۰ روز گذشته آدرس کیف پول‌هایی که کمتر از ۳۰ روز نگهداری می‌شوند، که به عنوان معامله‌گران در بلاک چین تعریف می‌شوند، دارایی‌های خود را ۱۸۶ درصد افزایش داده‌اند.


طبق داده‌های شرکت IntoTheBlock، آدرس‌های این معامله‌گران پس از جمع‌آوری شدید ارزهای دیجیتال در چند هفته گذشته، در حال حاضر مجموعا ۳۶.۱۴ درصد از عرضه ارزهای دیجیتال را در اختیار دارند.


شاخص خرده ‌فروشی کاردانو به طرز قابل ملاحظه‌ای از زمانی که نهنگ‌ها در شبکه ارزهای دیجیتال با فروش دارایی‌های خود در یک دوره ۷ ماهه منجر به تخلیه مقدار زیادی از کاردانو در بازار شدند، دوباره به روند انباشتگی وارد شده است.


نهنگ‌ها و کاربران خرده ‌فروش پس از کاهش قیمت آن به پایین‌ترین حد در ۱۵ ماه گذشته، انباشت و جمع آوری را دوباره آغاز کردند. اطلاعات به دست آمده از فید قیمت‌های زنده CryptoCompare نشان می‌دهد که قیمت کاردانو پس از رسیدن به بالاترین قیمت ۳ دلاری در آگوست سال گذشته، در چند ماه گذشته به آرامی در حال کاهش بوده است. قیمت این ارز دیجیتال پس از افزایش جزئی بیش از ۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، در حال حاضر با قیمت ۰.۸۳ دلار معامله می‌شود.


انتهای خبر

0
0