رمزارز نیوز
1401/11/04
13:51
احتمال لیست شدن در صرافی کوین بیس باعث جهش قیمتی این دو رمزارز شد!

توکن Threshold با نماد اختصاری T، یک آلت کوین کمتر شناخته شده بر بستر شبکه اتریوم، پس از اخبار مثبت از سوی… مطالعه مطلب ...

توکن Threshold با نماد اختصاری T، یک آلت کوین کمتر شناخته شده بر بستر شبکه اتریوم، پس از اخبار مثبت از سوی صرافی کوین‌بیس در مورد این رمزارز، ۱۰۶ درصد افزایش قیمت داشت.


طبق گزارش‌ها، صرافی کوین‌بیس اعلام کرده که قصد دارد توکن Threshold را به لیست ارزهای تحت پشتیبانی خود اضافه کند. این اعلامیه، سیگنال بسیار مثبتی برای این رمزارز به شمار می‌رود.


انتشار این خبر باعث افزایش ناگهانی قیمت T شد. بر اساس داده‌های بازار، این رمزارز از پایین‌ترین سطح ۲۴ ساعته خود، یعنی قیمت ۰.۰۲۴۵ دلار، به بالاترین قیمت ۰.۰۵۰۷ دلار افزایش یافت و یک رشد ۱۰۶ درصدی را تجربه کرد.


در همین حال، تیم پشتیبان Threshold نیز گفته که در حال ساخت مجموعه‌ای از خدمات رمزارزی است که به حاکمیت کاربر در بلاکچین قدرت می‌دهد. یکی از اولین پروژه‌های آن، یک پل غیرمتمرکز است که به هولدرهای بیت کوین اجازه می‌دهد تا بیت کوین‌های خود را با استفاده از دارایی tBTC به شبکه اتریوم انتقال دهند.


علاوه بر این، کوین‌بیس اعلام کرده که سرویس پخش موسیقی غیرمتمرکز Audius (AUDIO) را نیز به نقشه راه خود برای لیست کردن، اضافه کرده است. این اطلاعیه باعث افزایش ۱۵ درصدی قیمت AUDIO شد، که از پایین‌ترین سطح ۲۴ ساعته خود در ۰.۱۹۱۱ دلار به ۰.۲۲۰۹ دلار رسید.


البته لازم به ذکر است که با وجود اضافه شدن هر دو توکن به نقشه راه این صرافی، کوین‌بیس می‌گوید هیچ تضمینی برای لیست شدن این دارایی‌ها در پلتفرم آن وجود ندارد.


انتهای خبر

0
0