مبین تحلیل
1399/08/11
17:08
#کدالبان 11 آبان 99 📌 امید به بازگشت #فاذر به بازار 🔸 صورت های مالی فصلی: #وجامی با پرتفوی حداقلی از سهام بورسی و پرتفویی غیر بورسی از اواق اسناد...

#کدالبان


۱۱ آبان ۹۹📌 امید به بازگشت #فاذر به بازار🔸 صورت های مالی فصلی:


#وجامی با پرتفوی حداقلی از سهام بورسی و پرتفویی غیر بورسی از اواق اسناد خزانه، خالص ارزش دارایی هایی کمتر از ۲،۲۰۰ ریال و سود ۲۶۷ ریالی به ازای هر سهم در گزارش ۳ ماهه خود منتشر کرده است.


#وثوق با وضعیتی مشابه #وجامی دارای خالص ارزش دارایی های ۱،۸۰۰ ریالی و سود ۱۳۸ ریالی در گزارش ۳ ماهه خود است.🔸 افشای اطلاعات:


#فاذر با موافقت سهامداران عمده، پیگیری لازم برای انجام افزایش سرمایه از محل تجدیدارزیابی زمین و ساختمان و همچنین سود انباشته توسط هیات مدیره انجام خواهد شد.


#شفن با فروش ۳.۲۸٪ سهام #تاپیکو موفق به شناسایی سودی معادل ۵۱،۰۰۰ ریال شد و بخش عمده ای از این مبلغ در خرید سهام #وبملت با قیمت میانگین ۵،۸۳۰ ریال هزینه شد. #تاپیکو به عنوان سهامدار عمده #شفن از محل این فروش سهام سودی معادل ۳۰۳ ریال به ازای هر سهم در صورت مالی تلفیقی کسب کرده است.


#وتوکا در افزایش سرمایه شرکت "آتیه فولاد نقش جهان" از واگذاری حق تقدم به #فولاد در راستای سلب حق تقدم، خبر داد.


#ثمسکن اقدام به فروش ۱۶٪ از سهام شرکت بازرگانی مهر مینای کیش از طریق مزایده کرده است.


#کیسون از الحاقیه جدیدی در قراردادهای خود به مبلغ کل ۱۴،۹۷۸ میلیارد ریال خبر داد که ۴۰٪ از این مبلغ بر مبنای "ارز یورو" است.🔸 شفاف سازی #خبهمن درخصوص:


۱. پیگیری افزایش سرمایه از محل تجدیدارزیابی دارایی ها ثابت و سرمایه گذاری های بلندمدت در شرکت اصلی و #خدیزل


۲. واگذاری سهام لیزینگی و بیمه ای در قبال خرید زمین و تجهیزات جهت پیشبرد تولید در صنعت خودرو


۳. شروع به فعالیت بازارگردانی در زیرمجموعه های فعال در بازار سرمایه: #خبهمن ، #خدیزل ، #خریخت ، #وبهمن ، ، #ولبهمن و #ولانا🔸 دریافت مجوز افزایش نرخ:


#کساوه و دریافت مجوز افزایش نرخ ۲۱٪ در ۱۵٪ از سبد محصولات با توجه به افزایش هزینه مواد اولیه و بهای تمام شده


#غشوکو و دریافت مجوز افزایش نرخ ۱۷٪ در ۲۰٪ از سبد محصولات با توجه به افزایش هزینه مواد اولیه و بهای تمام شده➖➖➖➖➖
انتهای خبر

0
0