رمزارز نیوز
1403/04/20
10:38
پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۲۰ تیر ۱۴۰۳)

بر اساس داده‌های منتشرشده اکثر ارزهای دیجیتال بازار امروز روندی صعودی دارند و بازار به رنگ سبز درآمده است. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۱۱۶ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۳.۸۶ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد.


بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، افزایش قیمتی ۲.۹۶ درصدی را ثبت کرده است و روندی صعودی دارد. ارز دیجیتال برتر بازار، در زمان انتشار این خبر در محدوده ۵۸ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.


اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی صعودی داشته است. اتریوم نیز در ۲۴ ساعت اخیر افزایش قیمتی ۱.۱۷ درصدی را ثبت کرده و امروز در محدوده ۳.۱۰۳ دلار معامله می‌شود.


با توجه به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال سلستیا (TIA)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.


ارز دیجیتال Celestia امروز با رشد قیمتی ۱۷.۷۷ درصدی در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Celestia، نام رمزارزهای ماگ کوین (MOG) با ۱۴.۰۳ درصد افزایش قیمت و بیت تنسور (TAO) با ۱۱.۴۸ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار قرار دارند.


در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال فلر (FLR) با ۱.۵۱ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین ارز ۲۴ ساعت اخیر است.


پس از Flare نیز، ارز دیجیتال آکاش نتورک (AKT) با ۰.۸۶ درصد افت قیمت و ارز کاسپا (KAS) با ۰.۶۰ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.


انتهای خبر

0
0