رمزارز نیوز
1400/10/22
15:01
هزینه کنسرت‌های متاورسی چقدر است؟

دنیای متاورس به شدت در حال رشد است! این تکنولوژی جدید، هر روز بیشتر از دیروز به دنیای واقعی شبیه می‌شود. بنابر گزارش‌های منتشر… مطالعه مطلب ...

دنیای متاورس به شدت در حال رشد است! این تکنولوژی جدید، هر روز بیشتر از دیروز به دنیای واقعی شبیه می‌شود. بنابر گزارش‌های منتشر شده، موسسه سازمان‌دهنده کنسرت‌های متاورس که در ایالات متحده مستقر است، در حال دعوت و جذب ستارگان موسیقی جهان، برای برگزاری کنسرت در دنیای مجازی متاورس است!


این موسسه در حال همکاری با شبکه بلاک‌چین Klaytn است تا از این طریق، زمینه اجرای کنسرتی پرشور و پرمخاطب را در دنیای متاورس فراهم سازد. بنابر اعلامیه شرکت Klaytn در تاریخ ۱۰ ژانویه، این شرکت انتظار دارد تا از طریق همکاری با موسسه Animal Concert حجم معاملاتی که در شبکه بلاک‌چین Klaytn انجام می‌شود افزایش چشم‌گیری پیدا کند. برند Animal Concert به اجرای کنسرت‌هایی جالب در دنیای متاورس می‌پردازد و قصد دارد تا از طریق اجرای کنسرت در این فضا، هم درآمدزایی خوبی برای خوانندگان و هنرمندان ایجاد کند و هم باعث جذب تعداد افراد بیشتری به دنیای متاورس شود.


همچنین بعضی از آهنگ‌هایی که در کنسرت اجرا می‌شود، در قالب توکن غیرمثلی به فروش خواهد رسید. کالین فیتزپاتریک (Colin Fitzpatrick) مدیر اجرایی برند Animal Concert برگزاری کنسرت در فضای متاورس را بسیار جذاب و مفید می‌داند. از نظر او، پس از همه‌گیری ویروس کرونا، بسیاری از کنسرت‌ها لغو شدند و هنرمندان نتوانستند در این مدت درآمدی کسب کنند. برگزاری کنسرت در فضای متاورس، فرصتی برای این هنرمندان است تا به کسب درآمدی حتی بیشتر از کنسرت‌های فیزیکی بپردازند!


او در ادامه عنوان کرد، هزینه شرکت در این کنسرت‌ها برای بسیاری از طرفداران این خواننده‌ها نیز بسیار مقرون‌به صرفه است! زیرا دیگر نیازی به تامین هزینه حمل و نقل و هتل و دیگر موارد جانبی نیست، شما می‌توانید در خانه خود باشید ولی در عین حال در کنسرت خواننده محبوب خود شرکت کنید!


فیتزپاتریک از همکاری با شرکت Klaytn بسیار خرسند است و امیدوار است از این طریق بتواند به بازار ۶ میلیارد دلاری کره جنوبی دسترسی پیدا کند.


انتهای خبر

0
0