بورس آموز
1399/08/11
14:20
✅ انتخابات سه شنبه آمریکا 🇺🇸 #تحلیل_شخصی 🔺️سه شنبه انتخابات امریکاست و حرف و حدیث در این خصوص بسیار است. اکثر نظر سنجی ها احتمال پیروزی بایدن را ...

✅ انتخابات سه شنبه آمریکا 🇺🇸#تحلیل_شخصی🔺️سه شنبه انتخابات امریکاست و حرف و حدیث در این خصوص بسیار است. اکثر نظر سنجی ها احتمال پیروزی بایدن را بیشتر می دانند و برخی تحلیل ها نیز احتمال ریس جمهور شدن ترامپ را مد نظر دارند.🔺️در هر حال آنچه مشخص هست اینکه هنوز بسیاری نمی دانند ترامپ یا بایدن حضورشان برای حاکمیت ایران و وضعیت اسفباری که در دو سال اخیر تجربه شده چیست و ساده لوحانه است پذیرفتن اینکه دموکرات ها سر کار بیایند اینجا سریعا دچار تحولات مثبت اقتصادی شود!


در مجموع فرقی ندارد هر یک از این دو بیاید تنها مزیتش این است که وضعیت "انتظار برای اینکه ببینیم چی میشه" از بین میره و دوره تصمیمات جدید آغاز میشه.🔺️عمده مشکلات اقتصادی ما ریشه داخلی داره و چون ناکارامد هستیم این ناکارامدی را گردن تحریم می اندازیم! بنابراین فرقی نمی کنه آنجا چه می شود مادامیکه اینجا تکلیف مشخص نیست!✅ امروز و فردا حجم معاملات انتظار داریم پایین بیاید حتی برای روز چهارشنبه نیز چنین است تا جماعت ببینند چه کسی در آمریکا رییس جمهور می شود. (حجم معاملات امروز رو نسبت به دیروز چک کنین)
⚡️⚡️بورسآموز را دنبال کنید

انتهای خبر

0
0