بورس پرس
1399/09/23
09:52
مجامع دو بانک بورسی و فرابورسی مشمول ادغام و بسته شدن پرونده ملی تا پایان ماه

مدیرعامل بانک سپه از نهایی‌شدن ادغام بانک قوامین در این بانک و برگزاری مجامع بانک بورسی انصار تا پایان این ماه و بسته شدن پرونده ملی ادغام ۵ بانک و موسسه مالی نظامی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، محمدکاظم چقازردی با اشاره به مصوبه شورای راهبری ادغام ۵ بانک و موسسه بورسی و فرابورسی نظامی با بانک سپه و هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح ، وزارت اقتصاد ، بانک مرکزی و سازمان بورس ، گفت : در پی برگزاری مجامع بانک قوامین ( حاضر در فرابورس با سرمایه ۸۰۰ میلیارد تومانی) در چهارشنبه گذشته ، ادغام این بانک فرابورسی با بانک سپه ، نهایی شد.


وی ادامه داد: از پنج‌شنبه پیش هم شعب بانک قوامین سابق با تابلوهای بانک سپه آماده ارایه خدمات شدند و همه تمهیدات شامل عملیات حوزه شعب، بکارگیری نرم‌افزار واسط برای ارایه خدمات مشتریان، نصب تابلوهای جدید ، صدور احکام کلیه مسیولان و کارکنان ، ابلاغ راهبردها و دستورالعمل‌های اجرایی انجام شده است.


به گفته وی ، انتظار می رود مجامع بانک انصار ( که با سرمایه هزار میلیارد تومانی در بورس حضور دارد ) تا پایان آذر برگزار و پرونده مهم و ملی ادغام بانک های انصار ، قوامین ، مهر اقتصاد ، حکمت ایرانیان و موسسه مالی اعتباری کوثر بسته شود .


تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir


انتهای پیام


انتهای خبر

0
0