آکادمی هلاکویی
1401/03/21
20:20
کاردانو اکنون در بین ۱۰ رمزارز برتر خریداری شده توسط نهنگ های BSC قرار گرفته است

بر اساس توئیتی که اخیرا توسط جمع‌آورنده داده‌های…

بر اساس توئیتی که اخیرا توسط جمع‌آورنده داده‌های زنجیره‌ای WhaleStats منتشر شده، ADA بر روی زنجیره BNB (که قبلا به عنوان زنجیره BSC شناخته می‌شد) وارد فهرست ده ارز دیجیتال برتر خریداری شده در این شبکه شده است.


همین آژانس داده می‌گوید که ADA در فهرست ده هلدینگ بزرگ رمزارزی متعلق به نهنگ های BSC نیز قرار دارد.


نهنگ های BSC بی‌وقفه به دنبال ADA هستند


در زمان نگارش این مقاله، ADA کاردانو در زنجیره BSC رتبه پنجم را در بین ده ارز دیجیتال برتر خریداری شده دارد. نهنگ ها در مجموع دارای ۱۹،۱۷۱،۷۴۱ دلار ADA هستند.


BNB ،ETH و BUSD در این لیست به همراه BSC-USD جلوتر از آن هستند. ADA-BSC جایگاه پنجم را در فهرست رمزارزهایی با بیشترین حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته دارد.


یک نهنگ BSC مقدار زیادی MATIC می‌خرد


به غیر از ADA، نهنگ‌های زنجیره BNB به دنبال رمزارزهای دیگری از جمله دوج کوین و MATIC نیز هستند.


همانطور که U.Today در روز جمعه گزارش داد، صاحب کیف پولی با عنوان “Scarlet Witch” با پرداخت ۳۱،۶۶۶،۰۰۰ دلار، مقدار حیرت آور ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ دوج کوین در زنجیره BNB را خرید.


در زمان انتشار این مقاله، این نهنگ با رتبه ۳ دارای ۳۰,۳۱۱,۷۴۲ دلار دوج کوین است و مقداری از خرید دیروز خود را فروخته است. DOGE اکنون ۲۸/۵۲ درصد از سبد ارزهای دیجیتال او را تشکیل می‌دهد. به طور کلی، نهنگ‌های BSC اکنون دارای ارزشی معادل ۴۷،۶۶۶،۱۹۵ دلار دوج کوین هستند.


اوایل امروز، همان سرمایه گذار BSC مقدار زیادی از توکن MATIC را خرید. او ۲۰۰،۰۰۰،۰۰۰ از این رمزارز را با پرداخت ۱۲۸،۳۴۰،۶۰۰ دلار بدست آورد.


او اخیرا این MATIC ها را فروخته یا آنها را به آدرس دیگری منتقل کرده است، زیرا کیف پول او ۰xf۶۸a۴b۶۴۱۶۲۹۰۶eff۰ff۶ae۳۴e۲bb۱cd۴۲fef۶۲d اکنون حاوی صفر MATIC است.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: u.today


انتهای خبر

0
0