آکادمی هلاکویی
1400/10/01
10:50
“کریسمس مبارک با توکن Baby Santa”

اکوسیستم رمزارز به یک فضای وسیع با نوآوری…

اکوسیستم رمزارز به یک فضای وسیع با نوآوری های جدید و نوآورانه که در آن اتفاق می افتد، در سراسر جهان، تبدیل شده است. دنیای سازگار ارزهای دیجیتال با بخش‌های مختلف صنعت در هم تنیده شده است و با استفاده از فناوری بلاک چین و دیفای، منافع متعددی را نشان می‌دهد . علاوه بر فرصت‌های سرمایه‌گذاری، ارزهای دیجیتال یک رویکرد خیرخواهانه و فداکارانه برای بازپرداخت به جامعه با استفاده از راه‌های مختلف را نشان می‌دهند.


Baby Santa این رویکرد فداکارانه را به عنوان یک توکن زنجیره هوشمند Binance که برای تشویق توسعه سالم ابزار خیریه ایجاد شده است، نشان می دهد. در حالی که جهان برای جشن ها آماده می شود، Baby Santa یک هدیه ویژه برای همه کمپینگ های شاد خود آماده کرده است.


توکن Baby Santa

Baby Santa به طور رسمی توکن خود را در زنجیره هوشمند Binance راه اندازی کرده است و قصد دارد یک عادت فداکارانه و خیرخواهانه در فضای تجارت ایجاد کند و روح کریسمس را در تمام طول سال گسترش دهد. پیش فروش Baby Santa V۲ با موفقیت در PinkSale در ۳ دسامبر ۲۰۲۱(۱۲ آذر) انجام شد و ۱۶۱ BNB جمع آوری شد. راه اندازی Baby Santa توکن و پلتفرم آن در ۶ دسامبر ۲۰۲۱(۱۵ آذر) انجام شد.


Baby Santa قصد دارد با جمع آوری وجوه خیریه با استفاده از ساختار مالیاتی قوی و شرکای استراتژیک خود با رویکرد خیریه، به جامعه کمک کند و در عین حال شادی را به اشتراک بگذارد. اکوسیستم Baby Santa یک پلتفرم اشتراک درآمد ایجاد کرده است تا شادی را از سرمایه گذاران به نیازمندان منتقل کند و زندگی آنها را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.


رمزارز Baby Santa یک توکن چندکاربردی است که دارای خدمات شرط بندی و جوایز BUSD برای دارندگانی است که از استخرهای کارگاه Santa(بابانوئل) استفاده می کنند. ارائه انتقال از کیف به کیف پول بدون هزینه، Baby Santa Token را به هدیه ای عالی برای خانواده و دوستان تبدیل می کند. علاوه بر این، تقویم ظهور پروژه قرعه کشی NFT به کاربران NFT های فصلی می دهد که به طور تصادفی تولید می شوند. Baby Santa همچنین NFT های مبتنی بر مکان را ارائه می دهد که تحت نام مناطق مختلف ضرب شده اند تا به عنوان یک نظرسنجی برای تشویق کمک های خیریه خاص منطقه استفاده شود. جدای از آن، Baby Santa همچنین یک فروشگاه کالای قطب شمال ارائه می‌کند که به چشم‌انداز پروژه ادامه می‌دهد تا درآمدهای حاصل از آن را به خانواده‌های نیازمند بدهد.


با استفاده از Baby Santa Token و سایر منابع آن، Baby Santa قصد دارد جنبه خیریه را به صنعت پر رونق کریپتو بیاورد، جایی که خیریه آنطور که باید تبلیغ نمی شود. وجوه جمع‌آوری‌شده با استفاده از راه‌های مختلف منجر به کمک‌های مفید و ارگانیک برای ایجاد تغییر مثبت در زندگی مردم می‌شود.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: coinquora


انتهای خبر

0
0