ارزینکس
1400/06/24
10:02
💢 مروری بر پروژه Immutable X 🔘 پلتفرم Immutable x اولین پروتکل مقیاس پذیر اتریوم که برای ضرب یا MINT و مبادله NFT آن هم به صورت بدون کارمزد است. ...

💢 مروری بر پروژه Immutable X🔘 پلتفرم Immutable x اولین پروتکل مقیاس پذیر اتریوم که برای ضرب یا MINT و مبادله NFT آن هم به صورت بدون کارمزد است. این پروتکل برای استفاده از سرعت تراکنش‌ها از لایه دو اتریوم هم استفاده می‌کند و از چندین بخش تشکیل شده که به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم :۱. موتور مقیاس بندی ROLLUP :


امکان حفظ مقیاس پذیری و تجربه کاربر در سطح بسیار عالی با حفظ امنیت را فراهم می‌آورد این کار با دسته بندی تعداد زیادی از معاملات و ایجاد اثبات اعتبار یا VALIDITY PROOF برای این معاملات و سپس ارائه این مدارک به یک قرارداد هوشمند لایه یک انجام می‌دهد. این پروژه توانایی انجام ۹ هزار تراکنش و نقل و انتقال NFT رادر ثانیه دارد.۲. بخش به نام API دارد که به موجب آن بدون نیاز به تعامل مستقیم با قراردادهای هوشمند افراد تازه وارد در این بخش مانند بازی سازها یا و NFT کارها می‌توانند پروژه‌ها را به سرعت راه اندازی کنند.۳. کیف پول دارای قابلیت پشتیبانی از NFT است.


این کیف پول در حال حاضر از تمامی کیف پول‌های اتریوم بدون مجبور کردن کاربر به تغییر شبکه پشتیبانی می‌کند.


همچنین به صورت یک لایه میانی عمل می‌کند و هر نوع توکنی را می‌توان در آن ذخیره کرد.۴. پلتفرم‌های SDK. کیت‌های توسعه نرم افزاری مخصوص پلتفرم و زبان برنامه نویسی SDK به شرکا اجازه می‌دهد تا با Immutable راحت‌تر ادغام شوند. این بخش بدون توجه به نوع پلتفرم همچون رابط‌کاربری عمل می‌کند و دسترسی راحت تر به APIها و کیف پول را می‌دهد در آینده نزدیک SDKها برای همه‌ی زبان‌های برنامه نویسی متداول و همچنین سیستم عامل‌های مختلفی مانند اندروید و IOS و UNITY و UNREAL ارائه می‌شود.🔘 توکنومتری :


نماد توکن پروژه IMX می‌باشد و تعداد ۲۰ میلیون واحد از آن وجود دارد.


عرضه اولیه آن انجام شده ولی هنوز به صرافی‌ها بر فروش عمومی عرضه نگردیده که زمان عرضه از طریق وب‌سایت و کانال تلگرامی و یا توییتر اطلاع رسانی می‌شود. در عکس بالا نحوه آزادسازی آن را می‌توانید ملاحظه نمایید و نحوه درصد بندی توکن‌ها به شرح زیر است :🔰 ۱. اکوسیستم : ۵۱.۷ درصد.🔰 ۲. توسعه دهندگان : ۲۵درصد.🔰 ۳. فروش خصوصی : ۱۴.۳ درصد.🔰 ۴. فروش عمومی : ۵ درصد.🔰 ۵. ذخیره : ۴ درصد.🔘 تیم :موسس پروژه جیمز فریگوسن نام داره این شخص.


موسس پروژه بازی بلاکچینی GODS UNCHANED می‌باشد و از سال ۲۰۱۵ در بلاک چین اتریوم فعالیت‌های توسعه دهندگی و نرم‌افزاری را دارد.


این شخص همچنین موسس پروژه SHOPYAK بوده که در زمینه الکترونیک فعالیت می‌کرد.


همچنین به عنوان مدیر توسعه دهندگان به مدت ۳ سال برای NULUX فعالیت داشته.


ن


✅ نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.

انتهای خبر

0
0