بیدار بورس
1401/03/24
15:47
🔴 رونق به بازار برمی‌گردد؟ شاخص کل بورس امروز در حالی توانست بیش از دو هزار واحد رشد کنه که شروع صعودی و متعادلی را داشت اما در نیمه دوم معاملات ر...

🔴 رونق به بازار برمی‌گردد؟شاخص کل بورس امروز در حالی توانست بیش از دو هزار واحد رشد کنه که شروع صعودی و متعادلی را داشت اما در نیمه دوم معاملات روندی خنثی را تجربه کرد.


ارزش معاملات بازار امروز افزایش بود و بالای هفت هزار میلیارد تومان بود.


به عقیده کارشناسان در صورت تداوم روند افزایشی ارزش معاملات در سطحی بالاتر از هفت هزار میلیارد تومان می‌توان گفت رونق به بازار بازخواهد گشت.


به نظر می‌رسد بازار سهام در شرایط سکون و کمبود نقدینگی فعلی همچنان منتظر مشخص شدن نتایج برخی از تصمیم سازی ها و تصمیم گیری های دولت بخصوص در زمینه سیاست‌های پولی و ارزی است.🔻از معاملات امروز چه خبر؟


در پایان معاملات امروز(سه‌شنبه، بیست‌وچهارم خردادماه) شاخص کل بورس پس از رشد دو هزار و ۶۱۹واحدی شاخص کل آن را در ارتفاع یک میلیون و ۵۸۴هزار واحدی قرارگرفت. شاخص کل هم‌وزن نیز ۰.۱۸درصد رشد کرد.


آخرین قیمت ۹۴نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۱۰۱نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.
🔵صدرنشین تاثیر در شاخص


در این پست علاوه بر نگاهی به بازار امروز، مروری هم بر سهم #میدکو که امروز صدرنشین تاثیر در شاخص بود، می‌اندازیم.🔻نمادهای تاثیرگذار


#میدکو#فخوز#نوری#بپاس#فغدیر#کگهر🔻نمادهای پرتراکنش


#سآبیک#شستا#خگستر#ددانا#فزر#مدیریت


🔵منابع: کدال، انیگما، بورس ویو و TSETMC#گزارش_بازار

انتهای خبر

0
0