رمزارز نیوز
1403/01/15
12:30
رقابت شدید شیبا و سگ کلاهدار! آیا WIF می‌تواند جایگاه SHIB را تصاحب کند؟

شیبا اینو (SHIB)، دومین میم کوین بزرگ بازار، در حال حاضر رقابت سختی با داگ ویف هت یا سگ کلاهدار (WIF) دارد.


WIF، در حال حاضر سومین میم کوین بزرگ به شمار می‌رود و با اینکه ارزش بازار آن تنها کمی بیش از ۴ میلیارد دلار است، اما از نظر حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته، تقریبا به پای شیبا با ارزش بازار ۱۶میلیارد دلار رسیده است. این موضوع نشان می‌دهد که توجه سرمایه‌گذاران در حال معطوف شدن به سمت WIF است.


در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت شیبا اینو به مرز ۰.۰۰۰۰۲۵۶ دلار هم رسید، اما در زمان نگارش این خبر، SHIB بخشی از ضررهای خود را جبران کرده و اکنون در محدوده ۰.۰۰۰۰۲۷۱ دلار معامله می‌شود و حجم معاملات آن ۹۲۱ میلیون دلار است.


قیمت میم کوین WIF نیز در همان بازه، تا محدوده ۳.۶۳ دلار کاهش یافت، اما اکنون با ۳.۲۹ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته، در محدوده ۴.۱۳ دلاری معامله می‌شود و حجم معاملات آن ۸۸۵ میلیون دلار است.


قیمت شیبا اینو از ابتدای مارس با افت روبرو بوده و این روند نزولی با ظهور WIF تشدید شده است. تحلیلگران پیش‌بینی می‌‌کنند که قیمت شیبا به زیر سطح حمایتی ۰.۰۰۰۰۲۵۸۴ دلار سقوط کند.


این سطح در گذشته چندین بار مورد آزمایش قرار گرفته و رد شدن از آن می‌تواند باعث کاهش بیشتر قیمت شود.


همچنین، بخش قابل‌توجهی از دارندگان شیبا که در محدوده قیمتی ۰.۰۰۰۰۳۱۰۰ تا ۰.۰۰۰۰۲۵۰۰ دلار خرید کرده‌اند، در حال حاضر در ضرر هستند و این شرایط می‌تواند باعث خروج بیشتر سرمایه‌گذاران از بازار شیبا شود.


با این حال، اگر شیبا بتواند سطح حمایتی ۰.۰۰۰۰۲۵۸۴ دلار را حفظ کند و به بالای ۰.۰۰۰۰۲۸۵۳ دلار برسد، ممکن است شاهد تغییر روند آن باشیم. در این صورت، چشم‌انداز نزولی این میم کوین باطل شده و قیمت شیبا دوباره می‌تواند از ۰.۰۰۰۰۳۰۰۰ دلار عبور کند.


انتهای خبر

0
0