رمزارز نیوز
1401/06/30
10:59
ماجرای انتقال ۵۰ میلیون ریپل به یک کیف پول ناشناس!

بر اساس داده‌های منتشرشده از سوی whalesatas، پلتفرم دنبال‌کننده تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، طی ۲۴ ساعت… مطالعه مطلب ...

بر اساس داده‌های منتشرشده از سوی whalesatas، پلتفرم دنبال‌کننده تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، طی ۲۴ ساعت گذشته، در مجموع نزدیک به ۵۸۲ میلیون ریپل معامله شده است. این معاملات شامل ارسال ۵۰ میلیون XRP توسط بنیاد ریپل به آدرسی ناشناس بوده است.


این منبع می‌گوید که چند ساعت پیش، ریپل ۵۰ میلیون XRP را به کیف پولی که Whale Alert آن را به‌عنوان یک کیف پول ناشناس برچسب‌گذاری کرده، منتقل کرده است. با این حال، داده‌های منتشرشده توسط ردیاب کیف پول Bithomp، نشان می‌دهند که این مقدار به آدرس جایگزین خود، یعنی RL۱۸-VN ارسال شده است. به‌عنوان یک قانون، این آدرس برای ارسال XRP به مشتریان و صرافی‌های سازمانی، برای فروش یا پشتیبانی از نقدینگی این ارز دیجیتال و کیف پول‌های حضانتی آن مانند BitGo، استفاده می‌شود. بنابراین، مشخص است که ریپل، در حال آماده شدن برای تزریق ۵۰ میلیون توکن دیگر به بازار با افزایش قیمت خود است.


پلتفرم Whale Alert همچنین گزارش کرده که اخیرا در مجموع ۵۸۱٫۶ میلیون XRP بین صرافی‌ها جابجا شده‌اند. بزرگ‌ترین این تراکنش‌ها دو معامله، هرکدام با ارزش ۱۵۰ میلیون ریپل بوده‌اند. این مقدار، در یکی از آن‌ها از یک کیف پول ناشناخته به صرافی بزرگ معاملات ارز دیجیتال FTX منتقل شده و در دیگری، جابجایی از صرافی بایننس به Bittrex بوده است.


قیمت ریپل، هفتمین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار در زمان انتشار این خبر، مطابق داده‌های Coinmarketcap در ۲۴ ساعت و یک هفته گذشته به ترتیب ۸٫۱۷ و ۲۰٫۵ درصد افزایش داشته و اکنون با قیمت ۰٫۴۰۹۵ دلار معامله می‌شود. لازم به ذکر است که با این رشد قیمتی، ریپل در صدر سودده‌ترین رمزارزهای برتر در ۲۴ ساعت گذشته قرار گرفته است.


انتهای خبر

0
0