رمزارز نیوز
1401/03/17
16:00
عقب‌نشینی بیت کوین و ضرر ۲۰۰ میلیون دلاری معامله‌گران!

ارزش لیکوییدیشن‌ها در بازار رمزارزها به بیش از ۲۰۰ میلیون دلار در مقیاس روزانه رسیده است؛ زیرا کل بازار یک بار… مطالعه مطلب ...

ارزش لیکوییدیشن‌ها در بازار رمزارزها به بیش از ۲۰۰ میلیون دلار در مقیاس روزانه رسیده است؛ زیرا کل بازار یک بار دیگر قرمز شده است.


در ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین نتوانست از سطح مقاومتی ۳۲۰۰۰ دلار عبور کند و تمام آلت کوین‌ها را با خود پایین آورد و در نتیجه، یک اصلاح مجدد در سطح بازار ایجاد کرد. بنابراین، تعداد معامله‌گرانی که از بازار با ضرر بیرون رفتند، به شدت افزایش یافته است.


این در حالی است که دیروز، روز بسیار مثبتی برای بازار ارزهای دیجیتال بود، به طوری که بیت کوین با رسیدن به قیمت ۳۲۰۰۰ دلار پیشرو بود. آلت کوین‌ها، به ویژه سولانا و کاردانو نیز افزایش قابل‌توجهی را تجربه کردند.


اما بیت کوین به جای اینکه حرکت خود را به سمت بالا ادامه دهد، طی چند ساعت تقریبا ۳۰۰۰ دلار سقوط کرد و قیمت آن تا ۲۹۰۰۰ دلار کاهش یافت. آلت کوین‌ها نیز وضعیت بهتری ندارند و بسیاری از آنها در یک روز درصدهای دو رقمی را از دست داده‌اند. به طور کلی، ارزش کل دارایی‌های رمزارزی در بازار با ۹۰ میلیارد دلار کاهش در یک روز به حدود ۱.۲ تریلیون دلار رسیده است.


داده‌های Coinglass نشان می‌دهند که این نوسانات قیمتی، موقعیت‌های معاملاتی تقریبا ۸۰۰۰۰ معامله‌گر را در ۲۴ ساعت گذشته لیکویید کرد.


۲۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان فقط با ثبت نام در صرافی پینگی میتونی ۲۰۰ میلیون واحد بیبی دوج رایگان هدیه بگیری!


دریافت جایزه

انتهای خبر

0
0