رمزارز نیوز
1401/02/22
13:15
طرح شیبا شکست خورد!

تنها چند هفته پس از پایان مرحله اول و دوم فروش زمین در متاورس شیبا، سرپرست توسعه‌دهندگان، شیتوشی کوساما،… مطالعه مطلب ...

تنها چند هفته پس از پایان مرحله اول و دوم فروش زمین در متاورس شیبا، سرپرست توسعه‌دهندگان، شیتوشی کوساما، چشم‌اندازی از پیشرفت‌های آینده نزدیک در شبکه شیبا را از طریق یک پست وبلاگی تشریح کرد.


به گفته کوساما، شبکه شیبا قصد دارد شیباریوم، بلاکچین سطح دو برای اتریوم (با استفاده از توکن بون)، را که اسکلت تمام پروژه‌های در حال توسعه شیبا است را منتشر کند.


توکن شیبا پس از کاهش ۱۱ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، در زمان انتشار این خبر ۰.۰۰۰۰۱۵۱۳ دلار بود و پس از ۱۶ روز از آغاز فروش زمین در متاورس خود، به نظر می‌رسد که این توکن کاهش چشمگیر ۳۶ درصدی داشته است. با این حال، اخبار به‌روزرسانی‌های آتی نتوانست از کاهش قیمت شیبا جلوگیری کند.


علاوه بر این، تغییرات قیمت در نمودارها تحت تاثیر اخبار توسعه و ارتقا قرار نگرفت و به نظر می‌رسد این توکن به روند نزولی یک ماهه خود ادامه داده است. با حرکتی آهسته به موقعیت اشباع فروش، اندیکاتور RSI در زمان انتشار این خبر ۳۱ بود.


نگاهی گذرا به فعالیت‌های نهنگ‌ها در این شبکه نیز کاهش عملکرد نهنگ‌ها را نشان می‌دهد. تعداد تراکنش‌های نهنگ‌ها برای تراکنش‌های بیش از ۱۰۰ هزار دلار، ۹۰ درصد و برای تراکنش‌های بیش از ۱ میلیون دلار، ۸۰ درصد کاهش یافت.


انتهای خبر

0
0