اقتصاد آنلاین
1399/08/11
17:37
شرایط فروش جدید پرشیا خودرو اعلام شد

شرایط فروش منعطف جدید پرشیا خودرو برای انواع خودروهای ب ام و و مینی و برندهای وارداتی اعلام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از اسب بخار، طرح فروش ویژه انواع خودرو های ب ام و و مینی و خودرو های وارداتی با تمرکز بر پیش پرداخت ۴۰ و ۵۰ درصدی و بازپرداخت اقساطی ۱۲ ماهه در پرشیا خودرو آغاز شد.


طرح فروش اعتباری خودروهای ب‌ام‌و و مینی و انواع خودروهای وارداتی که در طرح های پیشین با پیش پرداخت ۲۰٪ و ۳۰٪ انجام می پذیرفت، با توجه به نیاز مشتریان گرامی و در راستای منعطف سازی شرایط فروش، با تمرکز بر طرح های جدید با پیش پرداخت ۴۰ یا ۵۰ درصدی و بازپرداخت اقساط ۱۲ ماهه در شرکت پرشیا خودرو آغاز گردید.


پرشیا خودرو

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها شرکت ارایه دهنده فروش و خدمات پس از فروش خودروهای ب ام و و مینی در ایران به جهت استقبال هموطنان عزیز، در طرح فروش جدید خود این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است تا با پیش پرداخت ۴۰ و ۵۰ درصدی، اقدام به خرید انواع خودروهای ب ام و و مینی و دیگر خودروهای وارداتی نموده و الباقی را به صورت اقساط ۱۲ ماهه بازپرداخت کنند.


لازم به ذکر است برای آسودگی خیال و اطمینان خاطر هرچه بیشتر مشتریان عزیز، کلیه خودروهای برند ب ام و عرضه شده توسط شرکت پرشیا خودرو و در این طرح فروش، دارای گواهی تاییدیه سلامت فنی و بدنه (Persia Khodro Premium Selection ) و همچنین تاییدیه اصالت مدارک می باشند و به همراه با گارانتی عرضه می گردند.


علاقمندان می توانند با مراجعه به تمامی نمایندگی ها و عاملیت های مجاز پرشیا خودرو اقدام خرید نموده و یا همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۴۵۹۱ (کد شهر۰۲۱) داخلی ۳ تماس حاصل نمایند و یا با مراجعه به وبسایت این شرکت به آدرس http://www.persiakhodro.ir از آخرین شرایط فروش اطلاع پیدا کنند.


انتهای خبر

0
0