رمزارز نیوز
1401/04/01
12:30
ایلان ماسک پشت خریداران رمزارز را خالی کرد!

در پاسخ به شکایت مطرح‌شده علیه ایلان ماسک در نیویورک، این غول اقتصادی تاکید کرد که هرگز هیچ‌کس را تشویق به… مطالعه مطلب ...

در پاسخ به شکایت مطرح‌شده علیه ایلان ماسک در نیویورک، این غول اقتصادی تاکید کرد که هرگز هیچ‌کس را تشویق به خرید دوج کوین یا سرمایه‌گذاری در رمزارزها نکرده است. او گفته که در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده، اما مقدار آن نسبت به کل سرمایه‌اش بسیار اندک است.


نظرات ایلان ماسک، همواره بازار ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر خود قرار داده است. به عنوان مثال، سال گذشته زمانی که گفت یک دوج کوین واقعی را به ماه خواهد برد، قیمت این ارز ۳۵ درصد افزایش یافت. همچنین، زمانی که در جایی دیگر به بیبی دوج اشاره کرد، قیمت این میم کوین نیز ۹۰ درصد افزایش یافت. با این حال، او در مصاحبه اخیرش با بلومبرگ تاکید کرد که هیچ‌گاه مردم به سرمایه‌گذاری در اکوسیستم ارزهای دیجیتال سوق نداده است.


ماسک، تابستان سال گذشته گفته بود که بیت کوین، اتریوم و دوج کوین دارد. اخیرا نیز گفته است که خودش و شرکت‌هایش، بیت کوین خریده‌اند. او سپس مجددا از دوج کوین حمایت کرد.


چند ماه پیش، ماسک، استدلال کرده بود که بیت کوین به دلیل حجم کم تراکنش‌هایش تنها برای سرمایه‌گذاری مناسب است و دوج کوین در پرداخت‌ها بهتر عمل می‌کند.


هفته گذشته، کیت جانسون، یک سرمایه‌گذار آمریکایی، از ماسک و شرکت‌هایش به دلیل خرید، توسعه و ترویج دوج کوین و تشکیل یک طرح هرمی رمزارزی با ادعای خسارت ۲۵۸ میلیارد دلاری، شکایت کرد. ماسک، ضمن رد اتهامات، دوباره از دوج کوین حمایت کرد که سبب افزایش ۱۱ درصدی قیمت آن تنها در چند دقیقه شد.


۲۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان فقط با ثبت نام در صرافی پینگی میتونی ۲۰۰ میلیون واحد بیبی دوج و ۱۰,۰۰۰ واحد لونا هدیه بگیری!


دریافت جایزه

انتهای خبر

0
0