بورس نیوز
1403/04/20
12:24
رالی صعودی در "پارس"

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی پارس در سومین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود.

رالی صعودی در

بورس‌نیوز: شرکت پتروشیمی پارس با سرمایه ثبت شده ۴۷ هزار و ۶۰۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۰۲ هزار و ۸۷۴ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری نشان داد که روند صعودی ادامه دار است.

رالی صعودی در

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی پارس در سومین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت پتروشیمی از فروش محصولات خود به درآمد ۷ هزار و ۱۵۰ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۳ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۲۴ درصدی همراه بود، همچنین این پتروشیمی میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۳ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۲۱ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

رالی صعودی در

" پارس" در خردادماه ۳۷۸ هزار و ۲۱۶ تن محصول تولید کرد که موفق به فروش ۳۰۸ هزار و ۸۱۰ تن از محصولات تولیدی خود شد. "پارس" ثبت کرد؛


پتروشیمی پارس مرکز رشد!


شرکت پتروشیمی پارس از فروش محصولات خود به درآمد ۶ هزار و ۹۴۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.

رالی صعودی در

بیشترین درآمدزایی که شرکت پتروشیمی پارس از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «استایرن منومر» با ۲ هزار و ۴۶۰ میلیارد تومان بود درآمدی که "پارس" از فروش این محصول در خرداد ماه به دست آورد برابر با ۳۴ درصد از درآمد ماهانه بود. پس از «استایرن منومر» بیشترین درآمدزایی را برای پتروشیمی پارس محصول «پروپان صادراتی» به خود اختصاص داده است، درآمدی که از فروش این محصول عاید شرکت شد برابر با یک هزار و ۹۹۹ میلیارد تومان بود. بیشترین نرخ فروش را در بین محصولات پتروشیمی پارس محصول «استایرن منومر» با مبلغی بالغ‌بر ۴۶ میلیون و ۷۶۳ هزار تومان در ازای هر تن به خود اختصاص داده است.

رالی صعودی در

پایان مطلب برچسب ها : پارس پتروشیمی پارس

انتهای خبر

0
0