رمزارز نیوز
1401/07/01
13:00
گسترش پذیرش پرداخت‌های رمزارزی در سراسر جهان به کمک بایننس!

هتل پنج ستاره Palazzo Versace در دوبی شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت هزینه اقامت، غذاخوری و… مطالعه مطلب ...

هتل پنج ستاره Palazzo Versace در دوبی شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت هزینه اقامت، غذاخوری و خدمات کرده است. به این ترتیب، در این هتل اکنون میهمانان می‌توانند از BTC، ETH و BNB برای پرداخت صورتحساب خود استفاده کنند که از طریق درگاه پرداخت Binance پردازش می‌شود.


توانایی Palazzo Versace در پذیرش رمزارزها، بازتابی است از چگونگی صنعت مهمان‌نوازی در دوبی و اینکه چگونه به سمت دنیایی دیجیتالی‌تر حرکت می‌کند. در همین راستا، ندیم لادکی، رئیس توسعه کسب و کار بایننس در منطقه، می‌گوید:


پرداخت رمزارزی فقط شروع کار است و ما مشتاقانه منتظریم تا با هم این مشارکت را انجام دهیم.


در حرکتی مشابه، فروشگاه خرده‌فروشی اوکراینی واروس (Varus) که بیش از ۱۰۰ فروشگاه بزرگ در این کشور دارد، اکنون روش پرداخت رمزارزی را از طریق Binance Pay می‌پذیرد. این امر، واروس را به اولین سوپرمارکت در اروپا تبدیل می‌کند که از Binance Pay استفاده می‌کند. مشتریان می‌توانند غذا و مواد غذایی را از طریق این سرویس در ۹ شهر اوکراین خریداری کنند.


پیش‌تر نیز گزارش شده بود که دو فروشگاه بزرگ فناوری اوکراین یعنی Techno Їzhak و Stylus، به مشتریان خود اجازه می‌دهند تا از طریق بیت‌کوین در فروشگاه‌های خود پرداخت کنند.


همچنین در ماه‌های اخیر، چند اتفاق قابلتوجه نیز درباره پذیرش رمزارزها توسط فروشگاه‌ها و سایر موسسات تجاری رخ داد. برای مثال، در ماه ژوئن، ساعت‌ساز سوئیسی Hublot مجموعه‌ای محدود از ۲۰۰ ساعت را عرضه کرد که این ساعت‌ها فقط در پلتفرم بوتیک الکترونیکی Hubolt در ایالات متحده در دسترس هستند، جایی که مشتریان می‌توانند با ارزهای دیجیتال خرید کنند. این شرکت از BitPay برای پردازش پرداخت‌های رمزارزی استفاده می‌کند.


به طور مشابه، خط نمادین و تاریخی شماره ۴۲ تراموا در شهر پراگ که اکنون گردشگران را به یک سفر گشت و گذار در اطراف پایتخت می‌برد، نیز امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال دیجیتال را فراهم کرده است.


انتهای خبر

0
0