رمزارز نیوز
1401/04/02
11:30
بهار مجدد بیت کوین در راه است!

تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال که سقوط بیت کوین (BTC) در ماه می ۲۰۲۱ را پیش‌بینی کرده بود، با بررسی وضعیت فعلی… مطالعه مطلب ...

تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال که سقوط بیت کوین (BTC) در ماه می ۲۰۲۱ را پیش‌بینی کرده بود، با بررسی وضعیت فعلی بیت کوین اعلام کرده که این ارز دیجیتال در چرخه فعلی، به کف قیمت خود رسیده است.


۲۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان فقط با ثبت نام در صرافی پینگی میتونی ۲۰۰ میلیون واحد بیبی دوج و ۱۰,۰۰۰ واحد لونا هدیه بگیری!


دریافت جایزه به گزارش سایت دیلی هودل، این تحلیلگر که با نام مستعار Dave the Wave شناخته می‌شود، در توییت جدید خود گفته که حرکت اصلاحی اخیر بیت کوین به زیر ۲۰ هزار دلار، یادآور تسلیم (capitulation) فعالان بازار و فروش گسترده ذخایر در بازار نزولی سال ۲۰۱۸ است. با استناد به این موضوع، Dave the Wave می‌گوید که به احتمال خیلی زیاد، بیت کوین کف قیمت خود در چرخه نزولی فعلی را تجربه کرده است.


bitcoin-bottom-finally-in

مقایسه چرخه فعلی بیت کوین با بازار نزولی آن در سال ۲۰۱۸. با نگاهی به نمودار بالا که توسط Dave the Wave منتشر شده، می‌توان مشاهده کرد که بزرگی عقب‌نشینی بیت ‌کوین از ۳۰ هزار دلار به پایین‌ترین قیمت آن در سال ۲۰۲۲ یعنی ۱۷،۷۶۰ دلار، مشابه رویداد فروش در سال ۲۰۱۸ بوده که طی آن، قیمت پادشاه رمزارزها از ۶ هزار دلار به حدود ۳ هزار دلار سقوط کرد و در آن محدوده، به کف رسید. به گفته Dave the Wave، در هر دوی این موارد، بیت کوین بیش از ۴۴ درصد از ارزش خود را از دست داد.


این تحلیلگر ارزهای دیجیتال همچنین تاکید کرده که بیت کوین از سال ۲۰۱۲ و به طور مداوم، کف قیمت خود در بازارهای نزولی را نزدیک به سطح ۰٫۳۸۲ درصد فیبوناچی به ثبت رسانده است. و در روند فعلی نیز، قیمت بیت کوین در همان محدوده قرار دارد.


bitcoin-bottom-finally-in

کف قیمتی بیت کوین در بازارهای نزولی قبلی. او می‌گوید که بر اساس منحنی رشد لگاریتمی (LGC)، سطوح فعلی فرصت خوبی برای گاوهای بلندمدت جهت خرید بیت کوین است. با توجه به همه آن‌چه که گفته شد، این تحلیلگر پیش‌بینی می‌کند که پس از سه ماه متوالی افت قیمت، بیت کوین بالاخره در ماه جولای یک روند صعودی خواهد داشت.


bitcoin-bottom-finally-in

نمودار کندل ماهانه قیمت بیت کوین. در زمان انتشار این خبر، بیت ‌کوین در محدوده قیمتی ۲۰،۳۸۰ دلار معامله می‌شود که حدود ۱۵ درصد نسبت به پایین‌ترین سطح قیمتی امسال، رشد داشته است.


انتهای خبر

0
0