ارزینکس
1401/02/23
10:28
💢 بررسی پروژه Cassava Network 🔘 پروژه CASSAVA یک پلتفرم پاداش توکن است که 2 موضوع راهدف قرار داده : 1. کمک به بهبود زندگی آفریقایی‌ها 2.WEB3. توکن...

💢 بررسی پروژه Cassava Network🔘 پروژه CASSAVA یک پلتفرم پاداش توکن است که ۲ موضوع راهدف قرار داده : ۱. کمک به بهبود زندگی آفریقایی‌ها ۲.WEB۳. توکن پروژه با اسم CSV می‌تواند در هر برنامه مبتنی بر WEB۲ پیاده سازی بشود تا کاربران را در معرض ویژگی‌ها و پاداش‌های WEB۳ قرار بدهند. فل واقع این پروژه بجای انتقال کاربران از برنامه‌های موجود به راه حل‌های مبتنی بر بلاکچین، بلاک چین را به برنامه‌های WEB۲ می‌آورد که کاربران در حال حاضر در آنجا هستند.این پروژه توسط یک کیف پول چندمنظوره پشتیبانی می‌شود که به کاربران امکان می‌دهد جوایز را ذخیره و دارایی‌های مبتنی بر NFTخودشان را مدیریت نمایند و NFTها را در بازاری که خود پروژه راه بیندازد و به مبادلات درون برنامه‌ای دسترسی داشته باشند و درون خود کیف پول مرورگری برای اینترنت‌نوردی ایجاد شده است، همچنین در حال ایجاد سیستم پیچیده CASSAVA ID است که از داده‌هایی که از طریق فعالیت کاربر در سیستم به دست می‌آید استفاده می‌شود.رفتار کاربران در پلت‌فرم‌های محتوایی مختلف مانند اخبار و موسیقی و فیلم و غیره از طریق تکنولوژی OATضبط و حتی مورد استفاده در موارد مختلف قرار می‌گیرد. تکنولوژی OAT نوعی از NFT می‌باشند که حاوی ابرداده‌هایی هستند که فعالیت کاربران را ردیابی و ضبط می‌کند مثلا تعداد خواننده‌های مورد علاقه و یا مدت زمان صرف شده برای خواندن اخبار و غیره با مرتبط کردن OATها به یک کیف پول خاص می‌شود که یک سیستم شناسایی ایجاد کرد که اساسا کاربر مالک آن است و کاربر امکان کنترل و حتی امکان سود بردن از آنها را نیز دارد.این پروژه چندین بخش دارد که به توسعه اکوسیستم کمک می‌کند و دو مورد از آنها به شرح زیر است :۱. ارائه راه حل جدید برای کسب و کار از محتوای خود و ایجاد اقتصاد دیجیتالی خود و محافظ از حق انتشار و مالکیت معنوی آنها.


۲. برای اتصال هنر و فرهنگ و نیروی کار آفریقایی به بازار جهانی و غیره.🔘 توکنومیک : نماد توکن پروژه CSV است.


یک توکن حکومتی تلقی می‌شود و برای تشویق مشارکت کنندگان و برای مشاوران شرکت‌های بازار آفریقا و ارائه دهندگان نقدینگی و سایر نقش‌های مهم در کل سیستم استفاده می‌شود. این توکن از بلاکچین سولانا کمک گرفته و به تعداد ۱۰ میلیارد واحد ایجاد شده و آنچه که تیم در وایت پیپر گفته انتظار میرود که عرضه توکن بین ۷ تا ۱۰ سال طول بکشد.نحوه تقسیم بندی : 🔰 ۱. سیستم پاداش دهی : ۲۰ درصد.🔰 ۲. شریکان : ۱۰ درصد.🔰 ۳. ذخیره : ۳۰ درصد.🔰 ۴. تیم : ۲۰ درصد.🔰 ۵. سرمایه‌گذاران : ۱۹ درصد.🔰 ۶. عرضه اولیه : ۱ درصد.🔘نکته بسیار مهم : متاسفانه هیچ گونه اطلاعاتی پیرامون تیم سازنده این پروژه و سابقه کاری آنها به دست نیامد اما با توجه به شرکت‌های سرمایه‌گذاری که بر این پروژه پول هنگفتی را سرمایه‌گذاری کردند احتمال کلاهبرداری بودن پروژه کاهش می‌یابد.🔘نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.
🔘 | توییتر | وبسایت | مدیوم | یوتیوب | ردیت
@ARZINEX

انتهای خبر

0
0