آکادمی هلاکویی
1400/03/20
00:01
گری گنسلر میگوید حضور سازمان نظارتی فدرال، پیرامون صرافی های رمزنگاری، الزامیست!

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده…

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ( SEC ) بر درخواست خود برای قانون گذاری صرافی های ارزهای رمزپایه، تاکید کرد.


در جریان کنفرانس مجازی Global Exchanges و FinTech که توسط پایپر سندلر ( Piper Sandler ) برگزار شد، گری گنسلر ( Gary Gensler ) خواستار ایجاد یک سازمان قانون گذاری فدرال برای حصول اطمینان از حمایت از سرمایه گذار بود:


“دارایی های رمزنگاری به طور عمده ای در صرافی های رمزارز انجام می شود و مردم باید سازمانهای حمایت از سرمایه گذاران را در اطراف خود داشته باشند. ما به یک سازمان فدرال نیاز داریم که در آن قانون گذاری و ثبت صورت گیرد.”


در حالی که نگرانی ها در مورد کلاهبرداری و دستکاری بازار افزایش می یابد، در ماه می(اردیبهشت)، SEC از کنگره خواست تا شفافیت نظارتی و قانونی را در پلتفرم های صرافی های رمز ارز ایجاد کند.


علاوه بر این، گنسلر در حال بررسی قوانین جدیدی است که بر معاملات سهام نظارت دارند.


“چیزی است که من از آن بسیار مطمئن هستم، این است که سرمایه گذاران از حمایت کامل در بازارهای سهام یا بازارهای کالاهای آتی برخوردار نیستند … بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه از این حمایت کامل برخوردار نیستند. این یک کلاس دارایی سوداگرانه و نظری میباشد. “این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد .


منبع: u.today


انتهای خبر

0
0