آکادمی هلاکویی
1400/09/04
09:40
رمزارز دش یک کمپین تبلیغاتی فوق العاده در میامی برای DashDirect راه اندازی کرد

دش (DASH)، یک رمزارز منبع باز که از…

دش (DASH)، یک رمزارز منبع باز که از فورک بیت کوین ایجاد شده است، یک کمپین تبلیغاتی فوق العاده در میامی برای DashDirect راه اندازی کرده است.


به گزارش تیم دش، کمپین رسانه ای از ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان) آغاز شده است. اما به دلیل ماهیت توزیع شده وسایل نقلیه اشتراکی، تابلوهای تبلیغاتی برای خودروها به یکباره عرضه نشدند.


علاوه بر این، این شرکت جزئیات بیشتری در مورد تعداد خودروهایی قرار است از این تابلوهای تبلیغاتی استفاده کنند، ارائه نکرده است. جالب‌تر اینکه کمپین تبلیغاتی فعلی در میامی، کلا ۹،۰۰۰،۰۰۰ تبلیغ می باشد.


آردن گلداستین (Arden Goldstein)، رئیس بازاریابی در Dash Core Group، بیشتر توضیح داد که چرا میامی را برای کمپین تبلیغاتی دش دایرکت انتخاب کردند:


میامی بهترین گزینه ها را برای تبلیغات دش نشان می دهد. خود شهر رویکردی استقبال کننده نسبت به رمزارزها دارد و در خط مقدم نوآوری در مورد ابزار واقعی رمزارزها است. دش یک سکه پرداخت است و به این ترتیب، منطقی است که ما در یک پایگاه مصرف کننده تحصیل کرده در شهری که قبلا به گزینه های پرداخت دیجیتال عادت کرده است، بازاریابی کنیم. علاوه بر این، دش یک سکه پیشرو در LatAm است که با جمعیت بزرگ مهاجر LatAm که با دش برای حواله‌ها آشنا هستند، همسو می‌شود. ما در حال تقویت این موضوع هستیم که دش قرار است تبدیل وسیله پرداخت شود و خرج کردن آن آسان می باشد.”


علاوه بر این، گلدشتاین همچنین بر دلیل تصمیم این شرکت به استفاده از VUGO، یک شرکت تبلیغاتی اشتراکی، برای تبلیغ دش دایرکت تاکید کرد. رئیس بازاریابی در گروه دش کور تاکید می کند که از آنجایی که دش در بسیاری از نقاط عطف رمزارزها اولین بوده است، بنابراین ما سعی می کنیم راه هایی را بیابیم تا خود را از سایر دارایی های دیجیتال متمایز کنیم.


او اضافه می‌کند که دش دایرکت، یک اپلیکیشن خرده‌فروشی که همراه با CrayPay ایجاد شده است، نمونه‌ای عالی از نحوه ارائه کارمزدبسیار کم، امکان پس‌انداز و تراکنش‌های فوری برای کاربران خود است. با این گفته، وی خاطرنشان کرد که Vugo از طریق بیلبوردهای متحرک فرصتی منحصر به فرد برای دش فراهم می کند تا خود را به گونه ای بازاریابی کند که از شلوغی تبلیغات در این فصل تعطیلات جلوگیری کند.


مارشال گرین والد، مدیرعامل کری‌پی و موسس دش‌دایرکت، همچنین به این موضوع پرداخته است که چرا کاربران رمزارز باید از دش‌دایرکت برای فروش جمعه سیاه و کری‌پی دوشنبه استفاده کنند. وی در ادامه افزود:


“با تورم قابل توجه در سال جاری، مصرف کنندگان به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها هستند و در عین حال نشان می دهند که به عزیزان خود فکر می کنند. از طریق دش‌دایرکت، می‌توانید کارت‌های هدیه دیجیتالی را از صدها برند ملی خریداری کنید و آن‌ها را فورا از طریق ایمیل تحویل بگیرید، در حالی که به طور متوسط ۵درصد صرفه جویی فوری دارید. بدون ترک آسایش و ایمنی خانه خود، می توانید برای همه افراد موجود در لیست خود خرید کنید، و در هزینه کارت های هدیه دیجیتالی که می دانید امسال از آن ها قدردانی می کنند و از آن ها نیز استفاده می کنند، صرفه جویی کنید.”
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: coinquora


انتهای خبر

0
0