رمزارز نیوز
1401/02/17
15:05
بدگویی درباره کاردانو و جواب هاسکینسون!

روز پنجشنبه (۵ می)، ران نوینر، اینفلوئنسر دنیای رمزارزها، که مجری برنامه یوتیوب "Crypto Banter" نیز هست، جامعه… مطالعه مطلب ...

روز پنجشنبه (۵ می)، ران نوینر، اینفلوئنسر دنیای رمزارزها، که مجری برنامه یوتیوب “Crypto Banter” نیز هست، جامعه ارزهای دیجیتال را با این ادعا که حتی یک صرافی غیرمتمرکز فعال هم بر روی اکوسیستم کاردانو وجود ندارد، شوکه کرد. وی در ویدئویی که با عنوان “قیمت ۷۳ درصد از آلت کوین‌ها به صفر خواهند رسید” در کانال محبوب یوتیوب خود منتشر کرد، به تعدادی از رمزارزهای برتر بازار نگاهی داشته است. نوینر در این ویدیوها پیش‌بینی کرده که کدام رمزارزها در طی پنج سال آینده جزء ۲۰ رمزارز برتر بازار خواهند بود. او در مورد کاردانو گفت که این رمزارز به مدد تلاش‌های چارلز هاسکینسون می‌تواند تا پنج سال آینده پیشرفت کند، اما بعید است جزئی از لیست ۲۰ رمزارز برتر باشد. از سوی دیگر، چارلز هاسکینسون، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم و کاردانو، با انتشار یک کلیپ ویدیویی کوتاه در توییتر ادعای نوینر را به سخره گرفت و گفت:


دریافت ۷۰,۰۰۰ شیبا رایگان فقط با تکمیل ثبت نام در صرافی والکس میتونی ۷۰,۰۰۰ شیبا رایگان هدیه بگیری!


دریافت جایزه با وجود راه‌اندازی چندین صرافی غیرمتمرکز بر روی شبکه کاردانو مانند sundaeswap و عملکرد موفق آنها، نمی‌داند چرا نوینر سعی دارد تا اطلاعات غلط پخش کند.


انتهای خبر

0
0