رمزارز نیوز
1403/04/18
10:38
پرسودترین و پرضررترین رمزارزهای امروز (۱۸ تیر ۱۴۰۳)

با توجه به داده‌های منتشرشده، اکثر ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی نزولی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۰۳۸ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۳.۶۲…

با توجه به داده‌های منتشرشده، اکثر ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی نزولی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۰۳۸ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۳.۶۲ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد.


ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، ریزش قیمتی ۳.۷۲ درصدی را ثبت کرده است و روندی نزولی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۵۵ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.


اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی نزولی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر ریزش قیمتی ۳.۷۰ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۲.۹۱۸ دلار معامله می‌شود.


داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال نات کوین (NOT)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.


ارز دیجیتال Notcoin امروز با رشد قیمتی ۳.۸۳ درصدی، همچنان در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Notcoin، نام رمزارزهای استارک نت (STRK) با ۱.۲۵ درصد افزایش قیمت و لئو (LEO) با ۰.۱۸ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.


در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال پپه (PEPE) با ۱۰.۹۷ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.


پس از PEPE نیز، ارز دیجیتال داگ ویف هت (WIF) با ۱۰.۰۸ درصد افت قیمت و ارز ژوپیتر (JUP) با ۹.۷۸ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.


انتهای خبر

0
0