بورس۲۴
1401/03/18
13:35
خودروهای گروه بهمن فعلا در بورس کالا عرضه نمی شود

به گزارش کدال نگر بورس ۲۴، شرکت گروه بهمن بیان داشت پس از هماهنگی ها و اقدامات به عمل آمده با شرکت بورس کالای ایران جهت عرضه خودروهای سواری تولیدی شرکت بهمن موتور و علی رغم تاکید بر آمادگی لازم این شرکت برای عرضه، متاسفانه اطلاعیه مذکور به دلایلی که از سوی شرکت بورس کالا اطلاع رسانی گردید، به تعویق افتاد.

خودروهای گروه بهمن فعلا در بورس کالا عرضه نمی شود

به گزارش کدال نگر بورس۲۴ ، شرکت گروه بهمن بیان داشت پس از هماهنگی ها و اقدامات به عمل آمده با شرکت بورس کالای ایران جهت عرضه خودروهای سواری تولیدی شرکت بهمن موتور و علی رغم تاکید بر آمادگی لازم این شرکت برای عرضه، متاسفانه اطلاعیه مذکور به دلایلی که از سوی شرکت بورس کالا اطلاع رسانی گردید، به تعویق افتاد.


لذا به استحضار می رساند این شرکت با همکاری و مساعدت شرکت بورس کالا کلیه تمهیدات لازم اعم از زیرساخت های موردنیاز و ظرفیت تولید را جهت عرضه محصولات مذکور در بورس کالا را فراهم نموده و امید است پس از تصمیم گیری لازم ازسوی شورای عالی بورس عملیاتی شدن عرضه با آمادگی کامل صورت پذیرد. این شرکت تمام تلاش خود را درجهت تولید محصولات باکیفیت و با روند افزایشی و عرضه محصولات جدید و فروش آنها با قیمت های عادلانه و رقابتی در چارچوب سیاست ها و مصوبات قانونی بعمل خواهد آورد.


خبهمن
انتهای خبر

0
0