رمزارز نیوز
1401/03/31
15:30
اهداف اتریوم فراتر از امور مالی است!

اخیرا گروهی از کاربران شبکه ردیت (Reddit) در مورد کاربردهای احتمالی بلاکچین اتریوم فراتر از اهداف مالی، به بحث… مطالعه مطلب ...

اخیرا گروهی از کاربران شبکه ردیت (Reddit) در مورد کاربردهای احتمالی بلاکچین اتریوم فراتر از اهداف مالی، به بحث و گفتگو پرداخته‌اند. به گفته آن‌ها، این اهداف غیرمالی، می‌توانند می‌توانند قیمت رمزارز اتریوم (ETH) را افزایش دهند و ارزش بازار آن را به بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار برسانند.


به گفته کاربران، صنعت املاک و مستغلات می‌تواند از طریق امنیت ارائه‌شده توسط قراردادهای هوشمند اتریوم، از تقلب‌های رایج جلوگیری کند. علاوه بر این، آنها استدلال کردند که احراز هویت جهانی بدون نیاز به اعتماد (trustless)، بهترین کاربرد برای قراردادهای هوشمند است. آنها همچنین بر اهمیت سازمان‌های خودگردان غیرمتمرکز (DAO) و نقش اتریوم به عنوان یک پلتفرم جهانی، تاکید کردند.


کاربران همچنین اتریوم را با پلتفرم‌های محبوبی مانند Craigslist (وبگاهی برای طبقه‌بندی تبلیغات در مورد خرید، استخدام و انواع خدمات) و Ticketmaster (یک شرکت آمریکایی فروش و توزیع بلیط) مقایسه می‌کنند. به گفته آنها، اتریوم می‌تواند این پلتفرم‌ها را با یک پلتفرم بلاکچینی جایگزین کرده و امکان تراکنش‌های ایمن با کارمزد کمتر را فراهم کند.


اخیرا ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، نیز نظرات خود را درباره موارد استفاده از این بلاکچین به اشتراک گذاشته است. بوترین که به نظر می‌رسد علاقه زیادی به استفاده از فناوری بلاکچین در خارج از صنعت مالی دارد، به برنامه‌های غیرمالی مانند ذخیره‌سازی و بازیابی داده‌ها و مقاومت در برابر سانسور، به عنوان کاربردهای احتمالی اتریوم اشاره کرده است.


دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس میتونی ۳۰,۰۰۰ شیبا جایزه هدیه بگیری!


دریافت جایزه

انتهای خبر

0
0