آکادمی هلاکویی
1401/02/09
23:00
غول بانکی Standard Chartered همچنان اتریوم را در ۳۵،۰۰۰ دلار می‌بیند

به گزارش Business Insider، جفری کندریک (Geoffrey Kendrick)، رئیس…

به گزارش Business Insider، جفری کندریک (Geoffrey Kendrick)، رئیس بخش تحقیقات کریپتو در غول بانکی بریتانیایی Standard Chartered، می‌گوید که قیمت اتریوم همچنان می‌تواند در بلندمدت به هدف ۳۵،۰۰۰ دلاری برسد.


این بانک سرمایه گذاری پیشرو در بریتانیا برای اولین بار در سپتامبر گذشته (شهریور ۱۴۰۰) این هدف بسیار خوش بینانه را اعلام کرد. در آن زمان، بازار ارزهای دیجیتال پس از یک اصلاح جزئی در حال آماده شدن برای شروع یک رشد بزرگ دیگر بود.


در ماه سپتامبر، کندریک اظهار داشت که بیت کوین در اوایل سال ۲۰۲۲ در حدود ۱۰۰،۰۰۰ دلار به اوج خود می رسد. در زمان انتشار این مقاله، بیت کوین اندکی زیر سطح ۳۹،۰۰۰ دلار معامله می شود و همراه با سهام ایالات متحده ضعیف عمل می کند.


محقق اصلی بخش ارزهای دیجیتال Standard Chartered به این واقعیت اشاره می‌کند که علیرغم ریزش، پول سازمانی همچنان به ارزهای دیجیتال سرازیر می‌شود.


کندریک می گوید که قیمت اتر احتمالا از مهاجرت به اثبات سهام سود خواهد برد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، انتظار می رود که این ارتقای شبکه مورد انتظار در اواخر سال جاری پس از یک سری تاخیر انجام شود.


این تحلیلگر همچنین Avalanche و Polkadot را به عنوان برترین رقبای اتریوم معرفی کرده و سولانا را نادیده گرفته است.


جولای گذشته (تیر ۱۴۰۰)، یکی از واحدهای Standard Chartered برنامه خود را برای ایجاد یک کارگزاری ارزهای دیجیتال به منظور سرمایه گذاری بر تقاضای سازمانی رو به رشد برای ارزهای دیجیتال اعلام کرد.


در ماه اکتبر (مهر ۱۴۰۰)، مدیر عامل Standard Chartered، بیل وینترز (Bill Winters)، گفت که کریپتو برای ماندن آمده است. او گفت به دلیل اینکه بانک‌های مرکزی سیاست‌های پولی خود را آزمایش می‌کنند، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال غیر فیات برای مردم «کاملا معقول» است.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: u.today


انتهای خبر

0
0